سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

تکریم ارباب رجوع موضوع مهم حقوق شهروندی است

انتشار: سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۶:۳۵ |
کد خبر: 41881 |
بازدید: 143 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: تکریم ارباب رجوع یکی از اساسی ترین موضوعات حقوق شهروندی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شاهرخ جهانشاهی اظهار کرد: موضوع مهمی که در این خصوص مطرح می شود، بهره‌مندی یکسان شهروندان از کرامت انسانی و حقوق زنان از موضوعاتی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.

وی افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید بسیاری از مسئولیت‌های اجرایی بر اساس هدف‌گذاری به سمت بانوان حرکت کرده؛ در جامعه غربی بحث حقوق زنان به تشابه حقوق زن و مرد توجه می‌شود اما در کشور ما نگاه برابری حقوق بین زن و مرد است.

جهانشاهی خاطرنشان کرد: در هفته گذشته تیم بازرسی فرمانداری از نهادهای دولتی بازدید بعمل آورده که شاهد مشکلات، ضعف ها و کمبودهایی بودند که ما در سدد رفع این مشکلات در ادارات هستیم و البته این مشکلات با تغییر نگرش و مدیریت صحیح، می تواند برطرف شود.

وی ادامه داد: با توجه به مراجعات گسترده مردم در بحث بهداشت و درمان، شبکه بهداشت، بیمارستان و درمانگاه ها جز اولویت های بازرسان فرمانداری بوده که به بررسی آن ها پرداختیم.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: نشست های متعددی در خصوص مشکلات اورژانس و دیگر موارد بهداشتی و درمانی برگزار شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *