تجمع بزرگ عفاف و حجاب در گرمسار برگزار می‌شود | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

تجمع بزرگ عفاف و حجاب در گرمسار برگزار می‌شود

انتشار: سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۵:۲۷ |
کد خبر: 41878 |
بازدید: 184 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: مسئول بسیج جامعه زنان گرمسار گفت: تجمع بزرگ عفاف و حجاب و جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س) در گرمسار برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مریم گلینی اظهار داشت: راهپیمایی عفاف و حجاب هرساله در هفته عفاف و حجاب در شهرستان گرمسار هم‌زمان با سراسر استان سمنان برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این راهپیمایی امسال هم‌زمان سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: تمام بانوان بسیجی و غیر بسیجی می‌توانند بیست و چهارم تیرماه برای حضور در این راهپیمایی مردمی شرکت‌کنند.

 

مسئول بسیج جامعه زنان گرمسار با تأکید بر اینکه این راهپیمایی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر از میدان انقلاب آغاز می‌شود تصریح کرد: عمومی مردم شرکت‌کننده پس از پایان راهپیمایی مقابل مسجد جامع این شهرستان تجمع می‌کنند.

 

وی افزود: هم‌زمان با برگزاری این مراسم جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س) ویژه دختران با حضور خادمان حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.

 

گلینی در ادامه با تأکید بر لزوم ترویج عفاف و حجاب بین دختران و بانوان ایرانی یادآور شد: این تجمع با محوریت معرفی حجاب اسلامی برگزار می‌شود.

 

وی ابراز داشت: حجاب برای هیچ‌یک از بانوان محدودیت نمی‌آورد و بانوان این شهرستان با حضور پرشور خود در این راهپیمایی پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *