راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است

انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۲:۲۹ |
کد خبر: 41870 |
بازدید: 192 views |
بدون دیدگاه


زنجان – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت تهران گفت: راهبرد فعلی و قطعی دشمنان ناامید کردن مردم است و به گونه ای در شبکه های ماهواره ای و مجازی نشان می دهند که گویی نظام توان مهار توطئه ها را ندارد و فردا سقوط خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا- آیت الله سیداحمد خاتمی شبانگاه یکشنبه در آیین گرامیداشت شهادت امام جعفر صادق (ع) در مسجد جامع ابهر، افزود‌: تبلیغات دشمن به گونه ای است که انگار هیچ چیز در کشور سرجای خود نیست در حالی که باید گفت، زمانی کشور ارتش مجهز، سپاه، بسیج ،وزارت دفاع مقتدر و فناوری نظامی بی نظیر در اختیار نداشت در جنگ نابرابر ۸ ساله قدرتمندانه در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و از این مرحله نیز عبور خواهد کرد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، نظامی محکم در عرصه سیاسی، اقتصادی و قدرت دفاعی است و در شرایط کنونی که جنگ روانی دشمن شدت گرفته ،سرنوشت ما را مقاومت رقم خواهد زد و به یاری خدا ،تلاش مسئولان و همراهی مردم کشور، این گردنه را نیز پشت سر خواهد گذاشت و نیاز ضروری آن بیش از هر زمان دیگری در برابر هجمه دشمن، وحدتی با محوریت ولایت فقیه و دور از شعارزدگی است.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور نسبت به سال قبل در سطح پایین تر قرار ندارد، خاطرنشان کرد: امروزه جنگ اقتصادی دشمنان علیه ایران علنی شده است که کمتر از جنگ سیاسی و هشت سال دفاع مقدس نیست، همانطور که جنگ تحمیلی را با کمترین امکانات نظامی به لطف مقاومت مردم پشت سر گذاشتیم امروز این مرحله را نیز در اوج اقتدار با هدایت رهبری دوراندیش و شجاع، به فضل خدا پشت سر خواهیم گذاشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اهمیت حفظ اساس و کیان اسلام، یادآور شد: در تمام دوران ها راهبرد اصلی امامان حفظ کیان اسلام بوده و امروز در دوران غیبت امام زمان(عج) نیز راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی همین مهم است.

وی با اشاره به غافلگیری نظام استکبار از شکل گیری حکومت اسلامی در ایران، اظهار داشت:‌ مستکبران تصور نمی کردند این نظام به ۴۰ سالگی برسد و همانگونه که آمریکا در ۵۰ سال اخیر در ۲۵ کشور جهان دخالت نظامی و در ۲۵ کشور دیگر دخالت غیر مستقیم داشته، در این مدت نیز اگر می توانستند به هر طریق و با دخالت نظامی مانع از رشد نهال انقلاب می شدند.

آیت الله خاتمی با تاکید بر اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح، خاطرنشان کرد: اسرائیل جان آمریکا و شیشه عمر آن است و با توجه به اینکه تمام تلاش آنان حفظ این غده سرطانی است، می دانند که با کوچکترین خطایی تل آویو و حیفا با توان موشکی ایران با خاک یکسان خواهد شد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در زمینه مذاکره با بدعهدان نیز تصریح کرد: در عرصه مذاکره تیم مذاکره کننده هرچه در توان داشت به قصد خدمت و باز کردن گره ای از مشکلات مردم ارائه داد و نباید مذاکره کنندگان سرزنش شوند چراکه دشمن قراردادی را که توسط سازمان ملل امضا شده بود زیر پا گذاشت.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: در این شرایط تنها راه برای موفقیت اعتماد نکردن به بیگانه و امید داشتن به خداوند و توانایی های داخلی کشور است تا نقشه های دشمن نقش بر آب شود.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: مردم نگهبان انقلاب اسلامی و قدردان این نظام هستند چرا که اقتدار این کشور از نظام اسلامی حاکم در آن است و تمام این دشمنی ها و مبارزه با حجاب نشان از استقرار اسلام ناب محمدی در جهان دارد که خیزشی جدید یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *