معاون اول رئیس جمهوری به اصفهان سفر می کند | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

معاون اول رئیس جمهوری به اصفهان سفر می کند

انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۱:۵۴ |
کد خبر: 41869 |
بازدید: 208 views |
بدون دیدگاه


اصفهان – ابتکارآنلاین: معاون اول رئیس جمهوری به منظور بازدید و بهره برداری از چند طرح صنعتی و عمرانی به استان اصفهان سفر می کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا- اسحاق جهانگیری صبح سه شنبه وارد اصفهان خواهد شد و ضمن افتتاح چند طرح مهم صنعتی و زیربنایی در جلسه شورای اداری این استان نیز شرکت می کند.

بر اساس این گزارش، معاون اول رئیس جمهوری در این سفر ضمن رونمایی از پورتال سرمایه گذاری و برند شهر اصفهان، طرح توسعه کارخانه فولاد سبا از زیر مجموعه های شرکت فولاد مبارکه را افتتاح می کند.

طرح بزرگ صنعتی مجتمع فولاد سبا در سال ۸۲ در کارخانه ذوب آهن اصفهان به بهره برداری رسید و در سال ۸۵ با تبادل قراردادی بین مدیران عامل ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه،‌ این مجتمع به فولاد مبارکه واگذار شد.

مجتمع فولاد سبا با ظرفیت تولید ۷۰۰ هزار تن ورق فولاد از استعداد لازم برای افزایش تولید تا سقف ۱٫۴ میلیون تن در سال برخوردار است؛ سبا نخستین واحد صنعتی کشور است که ورق فولادی ضد زنگ تولید می کند و با تولید این محصول، نیاز کشور به ورق های ضد زنگ و استیل تامین می شود.

همچنین افتتاح و بهره برداری خط یک متروی اصفهان از دیگر برنامه های جهانگیری در این سفر یک روزه اعلام شده است.

خط یک قطار شهری اصفهان از ایستگاه قدس در خیابان امام خمینی (ره) واقع در شمال شهر اصفهان آغاز شده و پس از طی مسیری به طول ۲۰٫۲ کیلومتر و مشتمل بر ۲۰ ایستگاه به پایانه مسافربری صفه در جنوب این شهر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *