سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

یک میلیارد تومان برای آسفالت ۱۰ روستای فیروزکوه تخصیص یافت

انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۰:۲۷ |
کد خبر: 41847 |
بازدید: 143 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی برای توسعه و روکش آسفالت ۱۰ روستای شهرستان فیروزکوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدرضا شاملو در سفر یکروزه به فیروزکوه و بازدید ازمحل جانمایی انتقال روستای سله بن ، گفت: اعتبارات ملی سال جاری نسبت به سال گذشته یک و ۲ دهم و نسبت به سال ۹۵ یک و چهار دهم کاهش داشت ولی حجم درخواست ها رو به افزایش است .

وی با بیان اینکه طرح هادی در استان تهران محدود در نظر گرفته شده که امروزه نتایج آن ملموس است ، افزود: سعی داشته ایم تا در این حوزه انعطاف پذیری را افزایش دهیم و در جهت جلوگیری از تخلف برای احقاق حق مردم راهکار ارائه دهیم .

دراین بازدید قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی نیز بیان داشت که پویایی شهرستان فیروزکوه در روستاهای آن متمرکز شده است.

همچنین فرماندار فیروزکوه نیز گفت : استان تهران در طرح های هادی روند خوبی نسبت به دیگر استان های کشور داشته است.

مهدی یوسفی جمارانی، تصریح کرد: در سال ۹۵ برای ۷ روستای فیروزکوه، در سال ۹۶نیز ۱۱ روستا و در سال جاری برای چهار روستا فرایند ابلاغ طرح های هادی انجام شده است.

وی در خصوص روستای سله بن خاطرنشان کرد: با توجه به احداث سد نمرود، مسائل مورد توجه روستای سله بن در ۲ بعد عمرانی و اجتماعی بوده که کمتر به بعد اجتماعی آن پرداخته شده است.

فرماندار فیرزوکوه ادامه داد: با مطالعات و اقداماتی صورت گرفته باید نظر مردم که ذینفعان اصلی هستند با ایجاد زیر ساختهای لازم و فراهم کردن زمینه های اجتماعی برای انتقال به منطقه جدید را جلب شود.

شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب کشور،نصرالله دهقانی مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مدیران روز دوشنبه از محل جانمایی شده برای انتقال روستای سله بن بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *