فعالیت ۴۷ مرکز قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در تابستان ۹۷ | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

فعالیت ۴۷ مرکز قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت در تابستان ۹۷

انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۲۹:۵۷ |
کد خبر: 41845 |
بازدید: 179 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از فعالیت ۴۷ مؤسسه و خانه قرآنی وابسته به این اداره در تابستان۹۷ خبر داد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از فعالیت ۴۷ مؤسسه و خانه قرآنی در تابستان ۹۷ خبر داد.

 

حجت‌الاسلام اردستانی نقش مؤسسات و خانه های قرآنی را پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان مهم ارزیابی کرد و گفت: مراکز قرآنی بازوان توانمند سازمان در گسترش قرآن و معارف دینی در سطح شهرستان هستند.

 

وی، در ادامه اظهار داشت: مراکز وابسته و تحت پوشش این اداره با آغاز فصل تابستان با برگزاری کلاس آموزشی قرآن کریم در زمینه های روخوانی و روانخوانی سطح ۱ و ۲، حفظ جزء و کل، تفسیر، صوت و لحن، تربیت مربی قرآن، قرائت قرآن، آموزش مفاهیم قرآن کریم نقش بسیاری ارزشمندی را در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ایفا می‌کنند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزاری برنامه های مناسبتی اعم از ملی و مذهبی را از دیگر فعالیتهای مراکز قرآنی برشمرد و بیان داشت: مراکز قرآنی در طول سال با پرپایی و شرکت در مناسبت های ملی و مذهبی سهم مهمی در برگزاری مناسبت ها دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *