سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مسئولیت در جمهوری اسلامی ارزش و موهبت الهی است

انتشار: یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۱۷:۱۴ |
کد خبر: 41814 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا گفت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هم ارزش و هم موهبت الهی است که باید با تلاش و کوشش خالصانه و دلسوزانه قدردان این موهبت الهی باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین عباسی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا بیان کرد: خرسندم توفیقی حاصل شد تا در جوار بارگاه قدسی امامزاده واجب التعظیم حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) به مردم متدین، ولایی و انقلابی پیشوا که پیشینه طولانی در انقلاب دارند، خدمت کنم.

 

وی افزود: فلسفه وجودی همه ما خدمت به مردم است؛ این مردم همواره ولی نعمت ما و پشتوانه مستحکمی برای انقلاب اسلامی بوده و خواهند بود.

 

عباسی اظهار کرد: به عنوان عضوی از خانواده استانداری از امروز در خدمت شما خواهم بود و انگیزه، رغبت و تلاش خود را در کنار شما عزیزان و با درس آموزی و کسب تجربه در جهت پاسخگویی به نیاز مردم به کار خواهم بست.

 

معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: امیدوارم با تلاش و کوشش همکاران فرمانداری  و مجموعه شهرستان و با پیگیری های موثر بتوانیم در راستای اهداف نظام و دولت گام هایی اساسی برداریم.

 

عباسی گفت: امیدوارم حضور مرا به صمیانه ترین وجه ممکن بپذیرید تا در کنار یکدیگر بتوانیم منشاء خدمت به مردم شهرستان پیشوا باشیم زیرا که این مردم  شایسته و محق بهترین خدمات هستند.

 

وی بیان کرد: فصل مشترک همه ما  کار خواهد بود و سعی می کنیم با رعایت اصول اخلاقی، برادرانه در کنار یکدیگر کار کنیم و امیدواریم آنچه انجام می دهیم به عنوان باقیات صالحات  نزد خداوند متعال مأجور قرار گیرد.

 

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا در پایان از حسن اعتماد محمدحسین مقیمی استاندار تهران، حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی و مدیرکل سیاسی، رضا آقاعلیخانی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و محمدکرم محمدی فرماندار سابق پیشوا تشکر و از زحمات سیدجمال جلیلی معاون سابق سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا قدردانی کرد.

 

بر اساس این گزارش، طی آئینی با حضور رضا آقاعلیخانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، الله بخش حبیبی معاون فنی و امور عمرانی و شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، دهیاران و کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه “حسین عباسی” بخشدار سابق قرچک به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *