سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ناهماهنگی و جزیره ای عمل کردن در حل مشکلات اقتصادی کشور عامل به وجود آمدن تنگناهای می شود

انتشار: شنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۸:۱۶ |
کد خبر: 41804 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


تهران – ابتکارآنلاین : صفاری نطنزی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی همان طور که شما اشاره کردید اوضاع بحرانی هست به خصوص در زمینه مسائل اقتصادی که باعث شده مردم به کف خیابان ها بیایند و یک نابسامانی در مدیریت اقتصادی کشور دیده شود و نارضایتی مردم را به همراه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سمیه نباتی: دولت و مجلس باید برای حل این بحران یک راهکار جدی و عملی را پیدا کنند تا مشکلات حل شوند.

در طول سالهای گذشته مشکلاتی بوده و مجلس با ارائه لوایح و دولت با طرح ها درصدد حل آنها شدند اما واقعیت این است که مشکل اقتصادی کشورکمبود طرح و لایحه نیست و به نظر بنده ما ضعف در مدیریت اقتصادی کشور داریم.

ناهماهنگی و جزیره ای عمل کردن در حل مشکلات اقتصادی کشور عامل به وجود آمدن تنگناهای اقتصادی شده است.

عدم هماهنگی در بخش های اقتصادی و یک عکس العمل های روانی و عدم مدیریت آنها بر اقتصاد تاثیرگذار است و با بی اعتماد کردن مردم روی برخی عملکردها سبب به وجود امدن عکس العمل های متفاوت در حوزه اقتصاد نظیر ارز و طلا و کالا می شود.

به نظر من دولت و مجلس باید باهم هماهنگی لازم را داشته باشند و تحول لازم در بسیاری از مدیریت ها شکل بگیرد و با توجه به تحریم های جدید آمریکا باید یک تفاهم بین مجلس و دولت وجود داشته باشد و از وضعیت اقتصادی کشور به درستی به مردم اطلاع رسانی لازم صورت بگیرد و چیزی پنهان نباشد و با کسب اعتماد آنها شاهد همراهی مردم با دولت در شرایط اقتصادی خواهیم بود و هرگز دولت دچار نوسانات غیرمنطقی روبرو نمی شود.

همدلی و همفکری این روزها بیشترین کمک رو به شرایط اقتصادی می کندو با ارائه گزارش به تنهایی مشکلی حل نخواهد شد و باید با توجه و توزیع صحیح منابع اقدامات لازم انجام شود تا آرامش به بازار و جامعه بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *