سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

وجود مظاهر بی حجابی در ورامین قابل قبول نیست

انتشار: جمعه, ۱۵ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۵:۳۰ |
کد خبر: 41754 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با انتقاد شدید از وضعیت حجاب در شهر و برخی از ادارات ورامین از مسئولان خواست تا با این پدیده که در شأن شهر ورامین نیست مقابله کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: مسجد گوهر شاه در سال ۱۳۱۴ به توپ بسته شده تا حجاب مردم ایران نابود شود، امروز نیز همه باید با تمام توان در برابر هجمه دشمنان در هدف قرار دادن حجا و عفاف زنان مقابله کنند.

وی افزود: حجاب زنان ایران همواره به عنوان سد محکمی در برابر نظام سلطه و استکبار بود، آنان به خوبی می دانند که اگر بتوانند حجاب را از زنان جامعه بگیرند، بر تمامی امور جامعه اسلامی مسلط شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با انتقاد از وضعیت پوشش بانوان در خیابان ها ، واحدهای صنفی و برخی از ادارات ورامین گفت: نیروی انتظامی، بسیج و دستگاه های قضایی وظیفه دارند تا در مسأله حجاب بر ضوابط و رسالت قانونی خود عمل کنند و اجازه ندهند که عده ای ناآگاه یا مزدور فرصت طلب فضای جامعه را مسموم کنند.

محمودی گفت: بی تفاوتی نسبت به بدحجابی ، یک روز دامان تمام افراد را می گیرد.

وی با یادآوری روز ۲۱ تیر ، روز ملی عفاف و حجاب گفت: به بهانه این ایام و هفته عفاف و حجاب همه وظیفه دارند تا در مساجد ، محافل و پایگاه های بسیج روشنگری کرده و توطئه های شوم دشمن در ترویج فساد و بی بندو باری در جامعه را افشا کنند.

خطیب موقت جمعه ورامین با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف آب و برق در ایام تابستان گفت: با توجه به گرمای شدید هوا و کمبود آب در برخی از مناطق کشور ، وظیفه آحاد مردم و مسئولان در صرفه جویی در مصرف انرژی بیش از گذشته شده است.

محمودی گفت: اگر چه مسئولان تمام تلاش خود را برای کمبود انرژی به کار بسته اند تا مشکل خاموشی پیش نیاید ولی یقینا با همکاری مردم و مسئولان می توان از این ایام به سلامتی و بدون مشکل عبور کرد.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ورامین با تقدیر از مواضع رئیس جمهور در سفر به اروپا ، از تمامی مسئولان خواست تا در برابر آمریکا و اروپا صدا و موضع واحدی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *