سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند

انتشار: جمعه, ۱۵ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۴:۵۷ |
کد خبر: 41752 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت شهرری گفت: مفسدان اقتصادی عامل اصلی بی ثباتی بازار ارز در کشور محسوب می شوند و توقع مردم از قوه قضاییه و دولت این است که با این عوامل فساد قاطعانه بر خورد کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) اظهار کرد: ۴۰ سال پیش ملت ایران انقلاب کردند که ریشه سلاطین را بخشکانند، حال سلطان های ارز و سکه در بازار کشور جولان می دهند.

وی تصریح کرد: هم اکنون سلاطین سکه و ارز بازار گرمی می کنند، شک نکنید که ملت ایران این جرثومه های فساد را نیز از بین خواهند برد.

وی افزود: همکاری سه قوه در برخورد با عوامل فساد همیشگی و جدی باشد و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه به ۲۵ شوال سالروز شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) اشاره کرد و گفت: ایشان با تربیت چهارهزار شاگرد نقش مهمی در ترویج شیعه و برجسته کردن مکتب مهدویت ایفا کردند.

وی تصریح کرد: جوانان ما باید از مرجعیت علمی امام صادق (ع) درس گیرند و در تمامی مراحل زندگی خود به کار برند.

وی به ۲۰ تیر سالروز حمله رضاخان به مسجد گوهرشاد نیز اشاره کرد و گفت: این حمله دهن کجی به ارزش های اسلامی بود و اگر کسی ذره ای انسانیت در وجودش باشد از رضاخان دفاع نمی کند چرا که تاریخ ظلم های این مستکبران را از یاد نخواهد برد.

وی عنوان کرد: هم اکنون بانوان ما به خاطر شهدای گوهرشاد وارد صحنه شوند و مردان نیز در برابر بی حجابی بی تفاوت نباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *