سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

دریاچه مصنوعی در پارک جنگلی پروفسور کردوانی گرمسار احداث می‌شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۰:۳۴ |
کد خبر: 41721 |
بازدید: 65 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: شهردار گرمسار با بیان اینکه دریاچه مصنوعی در پارک جنگلی پروفسور کردوانی این شهرستان ایجاد می‌شود گفت: تخفیف ۳۰ درصدی به افراد خوش‌حساب در پرداخت عوارض شهرداری ارائه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – یاسر عربی امروز در حاشیه همایش دهیاری‌ها و شورای شهر و شهرداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیازسنجی و اولویت‌های شهر گرمسار بر اساس منافع عمومی و ارائه برنامه کوتاه‌مدت، بلندمدت و میان‌مدت از مهم‌ترین سیاست‌های شهرداری گرمسار در سال ۹۷ است.

 

وی با اشاره به اقدامات مهم شهرداری گرمسار در این شهرستان افزود: بازآفرینی معابر اصلی شهر، اصلاح و بازسازی پیاده‌روهای شهر گرمسار از شاخص‌ترین اقدامات شهرداری برای جلب رضایت مردم بوده است.

 

شهردار گرمسار با تأکید بر اینکه خیابان‌های گرمسار به‌صورت اصولی بازسازی‌شده است تصریح کرد: احداث ساختمان جدید شهرداری گرمسار یک تحول عظیم در شهر گرمسار بود که بستر لازم برای ایجاد توسعه پایدار در این شهرستان را فراهم کرد.

 

وی بازآفرینی فضاهای سبز شهر و به‌روزرسانی قدیمی‌ترین پارک این شهرستان را از دیگر اقدامات شهرداری برشمرد و گفت: پارک ۱۵ خرداد شهرستان گرمسار یکی از پارک‌های قدیمی و فرسوده گرمسار بود که طی یک سال گذشته تجهیزات آن به‌روزرسانی و زیباسازی شد.

 

عربی از سامان‌دهی پارک بیسکوران و توسعه فضای شهری در این منطقه خبر داد و گفت: احداث بوستان‌های محله‌ای، ایجاد دریاچه مصنوعی در پارک جنگلی پروفسور کردوانی و زیباسازی شهری، نصب تابلو علائم و احداث آب‌نماهای زیبا در پارک‌های گرمسار در دستور کار قرار دارد.

 

وی ابراز داشت: شهرداری گرمسار در سال ۹۷ سیاست‌های تشویقی ازجمله کسری عوارض و تخفیف ۳۰ درصدی برای کسانی که به‌موقع در ۳ ماه ابتدایی سال برای پرداخت عوارض مراجعه می‌کنند را در اولویت قرار داده است.

 

سرانه فضای سبز در روستاهای گرمسار توسعه می‌یابد

 

شهرداری گرمسار با بیان اینکه درختکاری در شهرستان گرمسار و روستاهای توابع در دستور کار قرار دارد تأکید کرد: توسعه سرانه فضای سبز در روستاهای گرمسار در اولویت قرار دارد.

 

وی واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی را یکی از سیاست‌های مهم شهرداری گرمسار اعلام کرد و گفت: پروژه‌های تحکیم کننده‌ای که هویت این شهرستان را احیا می‌کند ازجمله پروژه راه‌اندازی بازارچه قدیمی در جوار مسجد جامع این شهرستان در دست اقدام است.

 

عربی با بیان اینکه همکاری و مشارکت میراث فرهنگی، فرمانداری گرمسار و سایر نهادهای اجرایی و فرهنگی شهرستان باید در راستای اجرای این پروژه تقویت شود افزود: بازنگری در طرح جامع تفصیلی شهر گرمسار نقش مؤثری در ایجاد توسعه پایدار ایفا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *