سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ادارات ورامین ملزم به رعایت مصرف بهینه برق شدند

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۹:۳۲ |
کد خبر: 41720 |
بازدید: 73 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین از کلیه ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا نسبت به رعایت مصرف بهینه برق اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه بررسی وضعیت مصرف برق شهرستان ورامین با ریاست عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی و رؤسای ادارات و نهادهای ورامین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

عباسعلی سعیدیان در این جلسه گفت : شهرستان ورامین به دلیل قرار گرفتن در منطقه گرم ، در ایام تابستان با مصرف زیاد برق مواجه است که گذر از مشکل کمبود انرژی به همراهی تمامی مردم ، مسئولان و دستگاه های دولتی ، اجرایی و خدماتی نیاز دارد.

وی گفت : مصرف بهینه انرژی در شرایطی که کشور با بحران های مختلف سیاسی ، تهدیدها و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا و استکبار مواجه است باید به فرهنگ عامه مردم و مسئولان تبدیل شود.

وی تأکید کرد: مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی به معنی استفاده نکردن از امکانات موجود نیست بلکه فرهنگی است که در آن انرژی را پشتوانه ای برای کشور و فرصتی برای برخورداری آحاد جامعه از این امکانات می کند.

سعیدیان گفت : با تأکیدات صورت گرفته ، تمامی ادارات شهرستان ورامین موظفند تا از ساعت ۱۳:۳۰ به بعد ، وسایل برودتی و چراغ های اضافی خود را خاموش و از مدار مصرف خارج کنند.

وی اظهار داشت : برق منطقه ورامین موظف است لیست آن دسته از اداراتی را که نسبت به رعایت مصرف انرژی اقدام نکرده و مصرف خود را کاهش نداده اند را به فرمانداری اعلام کند که در این صورت با آن اداره برخورد می شود.

معاون فرماندار ورامین گفت : موضوع تغییر ساعات اداری ورامین در جلسات تخصصی بررسی و در صورت تأئید به ادارات و شهروندان اعلام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *