سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۶:۳۱ |
کد خبر: 41719 |
بازدید: 78 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور معاونین فرمانداری ، روسای ادارات و جمعی از جوانان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – یوسفی جمارانی در جمع جوانان شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: شایسته ترین افراد برای تصمیم سازی در حوزه جوانان، خود آنها هستند.

وی با اشاره به شورای مشورتی جوانان ادامه داد: این جلسه آغاز نگرشی نو در بحث مسائل جوانان است. ایجاد فضای صمیمی میان مسئولین و جوانان میتواند منجر به بهبود کیفیت تصمیمات حوزه جوانان شود.

این مقام مسئول با اشاره به بعد عمومی شورای مشورتی جوانان بیان داشت: این قشر از جامعه بسیار تاثیرگذار هستند و امروزه در جهت توانمند سازی شهرستان به جوانان نیاز داریم.

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: این شورا قصد ورود به تصمیمات دستگاه های اجرایی را نخواهد داشت؛ در این شورای مشورتی، جوانان نظرات خود را در جهت افزایش کیفیت و کاربردی تر شدن عملکرد ادارات ارائه خواهند کرد.

یوسفی جمارانی تاکید کرد: جوانان جامعه باید برای پذیرفتن مسئولیت و انجام امور کشور آماده شوند چرا که آینده سازان جامعه هستند.

همچنین خاطر نشان کرد: بسیاری از افراد در حوزه جوانان مسئولیت دارند اما با توجه به اینکه این قشر مسائل و مشکلات متفاوتی دارند، تلاش های صورت گرفته پاسخگوی نیاز آنها نبوده است و باید با همکاری و تعامل در صدد رفع نیازهای این قشر موثر در جامعه برآییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *