سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

نخستین جلسه ی ستاد برگزاری هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان پاکدشت برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۱:۳۷ |
کد خبر: 41683 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: با دبیری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و دعوت فرماندار شهرستان پاکدشت از تعدادی از روسای ادارات و فعالین فرهنگی هنری ؛نخستین جلسه ستاد برگزاری هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان پاکدشت در ساعت ١۴ روز دوازدهم تیر ماه جاری در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی تمهیدی فرماندار شهرستان مذکور در خصوص هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان پاکدشت و ظرفیت های قومییتی،بومی،در سه بخش و شهرها و روستاهای اقماری شهرستان سخن گفت و تصریح کرد: با استفاده از ظرفیتهای مطلوب و نادری مانند گل و گیاه و نیز بافت فرهنگی هنری و مذهبی مردم شهید پرور پاکدشت و با هدف ایجاد نشاط و شادمانی برای مردم  شایسته است برنامه ریزی دقیق و بسیار حساب شده ایی در این راستا انجام داد.

 

همچنین هادی تمهیدی در خصوص شیوه ی برگزاری هفته ی فرهنگ شهرستان پاکدشت پیشنهاد داد با تشکیل کمیته ای علمی متشکل از فعالان فرهنگی هنری و نمایندگان جوانان خوش فکر ،برنامه ریزی و جدول زمانبندی طراحی و اقدامات عملی با دیده شدن اعتبارات لازم توین و اجرا شوند.

 

در ادامه حمید محسن وند رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی  و دبیر ستاد هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان پاکدشت با بیان مواردی در خصوص معرفی توانمندی های فرهنگی هنری بومی و زمینه ی ایجاد شده –برگزاری هفته ی فرهنگ و هنر- این رویداد مهم فرهنگی هنری را فرصتی مغتنم و ارزشمند دانست و ابراز امیدواری کرد: با مشارکت و همدلی نهادهای دولتی و مردمی برگزاری این برنامه در شهرستان به نحو احسنت انجام  شود.

 

همچنین  دبیر ستاد برگزاری هفته ی فرهنگ و هنر با قرائت اهداف و شیوه نامه ی برگزاری این رویداد هنری از اعضای ستاد خواست با بیان نقطه نظرات و استفاده از ظرفیت حداکثری دستگاه متبوع خود با نظارت فرمانداری شهرستان در اجرای منظم و با کیفیت برنامه های هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان کوشش کنند.

 

در ادامه هر یک از میهمانان و اعضای ستاد با بیان پیشنهادات خود در خصوص نحوه ی انجام، زمان و مکانهای مورد نظر خود مطالبی را عنوان کردند که با نظر فرماندار مصوب شد در بیست و ششم آبان ماه تا دوم آذر ماه جاری هفته ی فرهنگ و هنر شهرستان برگزار شود و نیز کمیته ای برای برنامه ریزی های لازم  با نظر دبیر ستاد تشکیل شود و موارد مورد تایید برای اجرا تصویب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *