سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کسی که آمریکا را نمی‌شناسد دَم از مذاکره با او نزند

انتشار: سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۳:۲۶ |
کد خبر: 41653 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ایران تمام نشده، گفت: کسی که آمریکا را نمی‌شناسد دَم از مذاکره با او نزند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محسن محمودی در مراسمی که به مناسبت هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در مسجد صاحب‌الزمان(عج) خیرآباد برگزار شد، اظهار داشت: آمریکایی‌ها روزی تمام منافع خود را در کشور ما می‌دیدند، زمانی بود که شاه بدون اجازه آمریکایی‌ها آب نمی‌خورد، نمایندگان مجلس توسط آمریکا و انگلیس تعیین و تأیید می‌شدند، وزرای دولت توسط آمریکایی‌ها تعیین می‌شدند و کشور دربست متعلق به آمریکایی‌ها بود؛ اما با پیروزی انقلاب، پای آمریکایی‌ها و غربی‌ها از کشور بریده شد و سرمایه‌های کشور به صاحبان اصلی آن یعنی مردم تحویل داده شد، این هنر امام(ره) و کار شهدا بود.

 

وی عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هیچ زمانی را در تاریخ سراغ نداریم که آمریکایی‌ها برای ما نقشه نکشیده باشند و توطئه نکرده باشند، ولی انقلاب اسلامی محکم روی پا ایستاده است و سختی‌ها را به جان و دل خریده و ذرّه‌ای هم خم به ابرو نیاورده است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران سپس با تأکید بر ضرورت بازخوانی حوادث قبل و پس از انقلاب افزود: مردم ما فراموش نکنند که آمریکا با ما چه کرد و جوانان ما بدانند که استکبار و دنیای غرب با ملت ما چه‌ها کردند که به واقع یکی از مقاطعی که می‌توان این مسائل را مطرح کرد هفته افشای حقوق بشر آمریکایی است، که سوء قصد به مقام معظم رهبری در ششم تیرماه، شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از بهترین یاران امام(ره)، شهادت شهید کچویی و شهید آیت‌الله صدوقی، بمباران سردشت و هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری در خلیج فارس نمونه‌ای از این اقدامات است.

 

محمودی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ایران تمام نشده تصریح کرد: حق و باطل همواره بوده‌اند و خواهند بود و بر طبق قاعده‌ای در قرآن تا زمانی که شما دست از ارزش‌ها و اعتقادات خود برندارید یهود و نصاری از شما راضی نمی‌شوند، که اگر قرار بود ملت ایران از هویت و دینداری خود دست بردارد که انقلابی شکل نمی‌گرفت و در دوران دفاع مقدس ۲۵۰ هزار شهید نمی‌داد.

 

وی ادامه داد: باید در جهت ترویج اسلام ناب محمدی(ص) همچنان ثابت قدم بمانیم، چرا که آمریکایی‌ها به هیچ وجه از طریق جنگ نظامی وارد کشور ما نمی‌شوند بلکه همواره از طریق نفوذی‌ها و عوامل خود در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ورود پیدا می‌کنند.

 

امام جمعه موقت ورامین سپس با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: قسمت عمده‌ای از مشکلات اقتصادی ما به مدیریت داخلی برمی‌گردد که من از آن به نفوذی‌هایی که در کنار برخی مدیران نشسته‌اند تعبیر می‌کنم، نفوذی‌هایی که خط نادرست به مدیران می‌دهند و نتیجه این می‌شود که می‌بینیم.

 

‌وی در پایان با بیان اینکه امروز تفکر امام(ره) و مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی مرزها را درنوردیده است تصریح کرد:‌ اگر کسی آمریکا را بشناسد و سابقه ملت خود را بداند دَم از مذاکره با آمریکا نمی‌زند، و ما هم نباید اجازه دهیم فردی در هر جایگاهی که قرار دارد دَم از مذاکره با آمریکا بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *