سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سفر وزیر ورزش به شهرستان قرچک

انتشار: سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۳:۱۱ |
کد خبر: 41652 |
بازدید: 69 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: در جهت رسیدگی به مشکلات ورزشکاران و بازدید از اماکن ورزشی وزیر ورزش به شهرستان قرچک سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسلپور در جلسه هم‌اندیشی روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در بدو شروع فعالیت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سه اقدام مهم انجام شد، اقداماتی نظیر ساماندهی هیئت‌های ورزشی، تعمیر و تجهیز سالن‌های ورزشی و افزایش سالن‌های ورزشی  که از شروع به کار رئیس وقت انجام‌شده است.

 

وی گفت: در حوزه ورزش دو اقدام صورت گرفته است که عمده آن ترویج ورزش‌های همگانی است و اقدام دوم کمک به ورزش‌های قهرمانی بوده است.

 

رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: ورزش بانوان یکی از اقداماتی که در حوزه ورزش روی آن تأکید داشتیم که افزایش یابد و در این خصوص در سطح شهرستان پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم و این برنامه باید همه‌گیر شود و به ورزش بانوان توجه ویژه‌ای شود.

* سفر وزیر ورزش به شهرستان قرچک

 

وی افزود: در تابستان امسال وزیر ورزش به شهرستان قرچک سفر خواهد کرد تا از نزدیک زیر ساخته‌های ورزشی این شهرستان ببیند و مشکلات موجود را موردبررسی قرار دهد.

 

فرماندار قرچک تصریح کرد: در هفته فرهنگی ورزشی شهرستان که در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، وزیر ورزش میهمان ورزشکاران است.

 

مرسلپور بیان داشت: اقدامی که در هیئت‌های ورزشی انجام می‌شود تجاری نیست و هر اقدامی که صورت می‌گیرد برای رضای خدا و حل مشکلات جوانان ورزشی است.

 

وی تأکید کرد: ورزش امید، آرزو، اتحاد و همدلی را با خود به تیم ورزشی و فرد ورزشکار تزریق می‌کند و خیلی از بیماری‌های جسمی و روحی را ورزش رفع می‌شود.

*فعالیت‌هایی هیئت‌های ورزشی در جهت روی آوردن نسل جوان به ورزش باشد

 

رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی که در هیئت‌های ورزشی انجام می‌شود باید در جهت روی آوردن نسل جوان به ورزش باشد و جوانان و نوجوانان فعالیت‌های خوب مسوولان هیئت‌ها را الگوی ورزشی خود قرار می‌دهند.

 

فرماندار قرچک اظهار داشت: در همه جوانب جامعه، جوانان و نوجوانان از ورزشکاران و قهرمانان الگوی برداری می‌کنند، پس قدر خود را بدانید و منش و رفتار پهلوانی خود را حفظ کنید.

 

مرسلپور گفت: مدیر قرچکی که با ورزشکاران، قهرمان و پهلوانان ورزشی رفتارهای مناسب نداشته باشد، نمی‌توانند در این شهرستان مدیریت کند.

*فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده نهادینه شد

 

وی خطاب به روسای هیئت‌های ورزشی گفت: با برنامه‌ریزی‌های مناسب بذر امید و توانایی را در بین جوانان به وجود آورید و در خصوص خطر اعتیاد و مصرف مواد مخدر به جوانان و نوجوان آموزش‌های لازم داده شود تا خدای‌نکرده نسل جوان درگیر این معضل اجتماعی نشوند.

 

رئیس شورای ورزش در شهرستان اذعان داشت: فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده نهادینه شد، جامعه به کمک‌ها و مشاوره ورزشی ورزشکاران و قهرمانان نیازمند است.

 

وی در پایان گفت: اداره ورزش و جوانان باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا همه هیئت‌های ورزشی به یک اندازه از امکانات ورزشی و سالن‌ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *