سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

شیعیان انحرافی بزرگترین خدمت را به استکبار کرده اند

انتشار: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۰:۳۷ |
کد خبر: 41353 |
بازدید: 98 views |
بدون دیدگاه


مشهد – ابتکارآنلاین: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شیعیان افراطی و انحرافی بزرگترین ضربه را به تشیع زده اند و اینها بیشترین کمک را در تقویت کفر و وهابیت و تضعیف جبهه مقاومت انجام داده اند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حسن رحیم پور ازغدی، روز پنجشنبه در نشست علمی نقد افراطی گرایی مذهبی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مشهد افزود: تفکر شیعه انگلیسی از صدر اسلام وجود داشته و در هر دوره نماینده ای داشته است.

وی ادامه داد: طرز تفکر شیعه انگلیسی باعث شد امیرالمومنان علی (ع) و امام حسین(ع) تنها بمانند و حکومت از دست امام حسن(ع) خارج و به معاویه منتقل شود.

وی با بیان اینکه از راه پخش سخنرانی های شیعیان افراطی سر بسیاری از افراد بیگناه بریده می شود، افزود: جریانهای ضدشیعه با توسل به سخنرانی شیعیان افراطی به نفع خود تبلیغ و عضوگیری می کنند.

رحیم پور ازغدی اظهار داشت: در کلیسای پروتستان، کشیش ها در کنار آموزش امور مذهبی، هنرهای مختلف کاربردی هم یاد می گیرند و جاهایی که برای تبلیغ می روند به فقرا، گداها و بیماران در دورترین نقاط آفریقا خدمت کرده و با محبت و خدمت حتی مسلمانان را مسیحی می کنند.

وی افزود: امروز بعد از ۴۰ سال هنوز می گوییم نیاز به تربیت طلاب متخصص در امور مختلف مذهبی و ادیان گوناگون داریم. همین حرفها سی، چهل سال پیش هم بیان می شد. مدیران حوزه ها، مراجع و روحانیان متوجه خطر نیستند. هر چند حوزه های علمیه نسبت به اوایل انقلاب تغییر کرده اما نیاز به تغییرات اساسی تری داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *