سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

رئیس جدید اداره امور مالیاتی ورامین معرفی شد

انتشار: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۴:۵۹ |
کد خبر: 41333 |
بازدید: 69 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: با حضور مدیرکل امور مالیاتی جنوب شرق استان تهران ، امیرحسن تاجیک به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان ورامین معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین برگزار شد ، از تلاش های مجتبی ملائکه سرپرست سابق این اداره تقدیر به عمل آمد.

مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران از وصول ۹۷ درصد از مالیات استان تهران در سال مالی گذشته خبر داد.

دکتر منصور نیک چهره در این جلسه گفت :در انجام تمامی امور اگر علم ، اخلاق و عمل در کنار هم قرار گیرد ، بالاترین خدمت به مردم ارائه می شود ، اصولی که تلاش شده در ادارات امور مالیاتی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی تلاش دارد تا با نهادینه کردن اخلاق و استفاده از علم روز ، ساختار اداری را ارتقاء بخشیده و مسیر را برای خدمت رسانی به مردم در بستر اعتماد سازی طرفیت فراهم کند.

وی بیان کرد: تلاش تمامی ادارات امور مالیاتی بر این امر استوار شده که دریافت مالیات با کمترین نارضایتی در بین مردم فراهم شود به این منظور بیشترین میزان از بخشودگی جرائم مالیات برای مؤدیان در نظر گرفته شده است.

نیک مهر بدون اشاره به میزان دریافت مالیات جنوب استان تهران در سال گذشته گفت : با تلاش های صورت گرفته ، بیش از ۹۷ درصد از مالیات استان تهران در سال مالی گذشته وصول شده که این مهم نشان از عزم مردم و مسئولان برای عمل به قانون دارد.

مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران با اشاره به اتمام زمان وصول مالیات در استان تهران گفت :مؤدیان مالیاتی شهرستان ورامین تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۳۱ خرداد فرصت دارند تا نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *