سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

اجرای ۵ پروژه ورزشی با بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در پاکدشت

انتشار: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۲:۴۱ |
کد خبر: 41329 |
بازدید: 86 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت- ابتکارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت از اجرای ۵ پروژه ورزشی با بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین طالقانی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری اداره ورزش و جوانان پاکدشت گفت: با وجود این که در شرایط تحریم های ظالمانه قرار داریم، اما ۵ پروژه عمرانی- ورزشی به همت جهادی مجموعه اداره ورزش و جوانان درحال اجرا است که بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان برای آن اعتبار در نظر گرفته شده است و این روند تحولی بنیادی در عرصه زیرساختی ورزش پاکدشت ایجاد خواهد کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت به ضرورت توجه ویژه به تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: امور اداری مردم که به عنوان ولی نعمتان ما هستند باید در اسرع وقت و البته در بستر قانون مورد پیگیری قرار گیرد.

وی بحث نظارت و بازرسی بر اماکن ورزشی را اولویت اداره ورزش و جوانان برشمرد و از اجرای طرح ضربتی بازرسی از باشگاه ها خبر داد و گفت: بدون تعارف و هرگونه اغماض با باشگاه های متخلف برخورد خواهد شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت گفت: با پروژه های ورزشی که در سطح شهر و روستاهای پاکدشت در حال اجرا است تا پایان سال ۹۷ سرانه ورزش پاکدشت از سرانه ای که در برنامه توسعه ملی ابلاغی اداره کل اعلام شده بالاتر خواهد رفت.

وی از جمله این پرژه ها را ایجاد دو خانه جوان در مسکن مهر و «قوهه» دانست و گفت: با معرفی زمین از سوی شهرداری پاکدشت بلافاصله جذب اعتبارات مورد نیاز احداث این خانه ها از اداره کل ورزش و جوانان پیگیری خواهد شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *