سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

طرح بازسازی و ترمیم جدول های سطح شهر قرچک در حال اجرا می باشد

انتشار: چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۷:۰۷ |
کد خبر: 41302 |
بازدید: 106 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: شهردار قرچک گفت: با هدف بهبود شرایط معابر شهری و بهسازی مناظر شهری طرح ترمیم و بازسازی جدول های سطح شهر قرچک در دست اجرا می باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن شریف شهردار قرچک با اشاره به ضرورت بهسازی خیابان ها و کوچه های سطح شهر، اظهار داشت: در جهت رفاه حال شهروندان و همچنین تسهیل در امر عبور و مرور طرح بازسازی و ترمیم جدول های سطح شهر در حال اجرا می باشد.

 

وی در تشریح جزئیات و پیشرفت های این طرح بیان کرد: در این راستا شهرداری عملیات زیرسازی معابر اصلی و فرعی در را آغاز نموده که طی روزهای اخیر جدولگذاری تعدادی از آنها به اتمام رسیده و آسفالت برخی از آن ها نیز انجام شده و تعدادی دیگر در روزهای آینده انجام خواهد شد.

 

شریف با بیان پروژه های اجرا شده در سطح شهر، افزود: عملیات تعویض جدول خیابان اصلی حد فاصل مسجد جامع تا میدان کلانتری به طول هزار ۵۰۰ متر، اطلاح جدول جاده سلامت در ضلع شمالی به طول ۲ هزار متر، اطلاح جدول نهر شهرک طلائیه جنب سالن ملائک به طول هزهر ۵۰۰ متر، تعویض و لکه گیری جدول متاطق سه گانه و اطلاح جدول خیابان اصلی مافین آبادتفکیکی حسینی به متراژ ۲۰۰ متر در حال اجرا است و گمربندی شمالی روبروی پلیس +۱۰، باهنر ۷، شهاب ۲، خیابان مافین آباد به طول ۲ هزار ۵۰۰ متر تخریب و بازسازی جدول گذاری شد.

 

وی در رابطه با اهداف اجرای طرح های بهسازی معابر شهری، تشریح کرد: هدف از اجرای این طرح ها ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری، تسهیل در تردد و عبور و مرور و همچنین ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری می باشد.

 

وی در پایان باتوجه به این امر که در آینده نیز طرح هایی برای بهبود شرایط کوچه ها و خیابان های سطح شهر اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: امید است اجرای چنین پروژه هایی باعث افزایش و توسعه فضای شهری و همچنین اصلاح و بهبود معابر فرعی و اصلی سطح شهر گردد و رضایت همشهریان قرچکی را در بر داشته باشد، چرا که تمام این طرح ها در راستای رفاه حال آن ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *