سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

۹۷ درصد از مالیات استان تهران وصول شد

انتشار: چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۳:۳۲ |
کد خبر: 41301 |
بازدید: 88 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران از وصول ۹۷ درصد از مالیات استان تهران در سال مالی گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – دکتر منصور نیک مهر روز چهارشنبه در آئین معارفه رئیس جدید اداره امور مالیاتی ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: در انجام تمامی امور اگر علم ، اخلاق و عمل در کنار هم قرار گیرد ، بالاترین خدمت به مردم ارائه می شود ، اصولی که تلاش شده در ادارات امور مالیاتی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی تلاش دارد تا با نهادینه کردن اخلاق و استفاده از علم روز ، ساختار اداری را ارتقاء بخشیده و مسیر را برای خدمت رسانی به مردم در بستر اعتماد سازی طرفیت فراهم کند.

وی بیان کرد: تلاش تمامی ادارات امور مالیاتی بر این امر استوار شده که دریافت مالیات با کمترین نارضایتی در بین مردم فراهم شود به این منظور بیشترین میزان از بخشودگی جرائم مالیات برای مؤدیان در نظر گرفته شده است.

نیک مهر بدون اشاره به میزان دریافت مالیات جنوب استان تهران در سال گذشته گفت: با تلاش های صورت گرفته ، بیش از ۹۷ درصد از مالیات استان تهران در سال مالی گذشته وصول شده که این مهم نشان از عزم مردم و مسئولان برای عمل به قانون دارد.

مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران با اشاره به اتمام زمان وصول مالیات در استان تهران گفت: مؤدیان مالیاتی شهرستان ورامین تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۳۱ خرداد فرصت دارند تا نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند.

در این مراسم امیرحسین تاجیک به عنوان رئیس جدید اداره مالیات ورامین معرفی و از تلاش های مجتبی ملائکه سرپرست سابق این اداره تقدیر شد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *