بهره برداری از خودروهای مدرن در آینده ای نزدیک | ابتکار آنلاین
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

بهره برداری از خودروهای مدرن در آینده ای نزدیک

انتشار: چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۱:۱۱ |
کد خبر: 41297 |
بازدید: 75 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: کورش گلریز اظهار داشت: از جمله پروژه‌ های عمرانی و خدماتی در دست اجرای شهرداری پردیس، ساخت ایستگاه آتش ‌نشانی در فاز ۱۱ این شهر است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۵۰ مترمربع مراحل اجرایی خود را سپری کرده و در حال حاضر پیشرفتی ۹۰ درصدی دارد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: ساختمان اداری، محل اقامتگاه پرنسل و آشیانه خودروهای تازه تهیه شده مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی فاز ۱۱ پردیس بعنوان چهارمین مرکز در این شهر تکمیل و طی سال جاری محوطه و سایر امور آن اجرایی می شود.

 

شهردار پردیس در ادامه از خرید دو خودروی جدید، مدرن و کاملا به روز آتش نشانی توسط شهرداری از شرکت روزن باور اتریش خبر داد و گفت: شرایط خاص و ویژه پردیس و برخورداری این شهر از مراکز مسکونی، تجاری و اداری بلند مرتبه در سطحی انبوه مدیریت شهری پردیس را برآن داشت تا نسبت به خرید دو خودروی آتش نشانی مختص اطفای حریق در ارتفاعات بالا اقدام کند.

 

گلریز تصریح کرد: در همین راستا، شهرداری پردیس خرید دو دستگاه خودروی پیشرفته آتش نشانی از کمپانی «روزن باور» اتریش و مجهز به نردبان های هیدرولیک ۴۲ و ۵۶ متری و دارای قابلیت اجرای اطفای حریق در سازه های ۱۸ طبقه را در دستور کار خود قرار داد و اجرایی کرد.

 

این مقام مسئول اظهار کرد: یکی از دو خودروی مذکور تحویل شهرداری شده و خودروی دیگر در مرحله تحویل است و به زودی بعد از رفع برخی موانع جزئی، وارد چرخه خدماتی می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *