شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

آغاز فاز جدید عملیات لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های شهر فرون آباد

انتشار: سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۸:۱۶ |
کد خبر: 41236 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: شهردار فرون آباد از آغاز فاز جدید عملیات لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کوروش میرزایی در این باره بیان داشت: با اشاره به برنامه ریزی صورت پذیرفته و در راستای طرح نهضت آسفالت و در آستانه سال جدید و استقبال از بهار طبیعت و با هدف حفظ ایمنی و جلب رضایت شهروندان در بهره‌مندی از خدمات شهری عملیات لکه گیری آسفالت معابر و خیابان های سطح شهر با نظارت واحد فنی و عمران شهرداری آغاز گردید.

وی سهولت در تردد شهروندان، تامین رفاه حال آن‌ها و زیباسازی و بهسازی فضاها و منظر شهری را از اهداف انجام این گونه فعالیت ها دانست.

پا2

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات به عنوان اولویت کاری در دستور کار مجموعه‌ی مدیریت شهری قرار دارد، خاطرنشان ساخت: در واقع اجرای طرح‌های زیرساختی در سطح شهر به منظور رفع مشکلات شهروندان انجام می‌شود.

پا1

شهردار فرون آباد در خاتمه افزود: امیدوار هستیم با تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری با توجه به حمایت های همه جانبه ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر به زودی شاهد بهره‌برداری از پروژه های در دست اقدام شهرداری بوده و با بهسازی و ساماند‌هی فضاها و معابر شهری شاهد چهره‌ی زیبا و جدید در شهر باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>