شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

کیفیت آب شرب قرچک مناسب و عاری از هر گونه آلودگی است

انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۲:۲۹ |
کد خبر: 41209 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: بر اساس پایش های صورت گرفته از سوی شبکه بهداشت و درمان، کیفیت آب شرب قرچک مناسب و عاری از هر گونه آلودگی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسل پور در حمع خبرنگاران اظهار کرد: در روزهای اخیر برخی از افراد و شبکه های مجازی اظهار نظرهایی در خصوص کیفیت نامناسب آب شرب قرچک انجام داده بودند و نماینده شهرستان نیز نگرانی خود را از این بابت اعلام کرده بود.

وی افزود: فرمانداری شهرستان قرچک با توجه به وظیفه ذاتی خدمت رسانی به مردم، رسیدگی به این امر را در دستور کار خود قرار داد و از شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست تا نسبت به بررسی کیفیت آب شرب مناطق شهری و روستایی از طریق آزمایشات تخصصی اقدام کند.

وی بیان کرد: بر اساس نامه شماره ۸۱۹۵/۸۲۵ مورخ ۱۵ اسفند ۹۶ شبکه بهداشت و نتیجه به دست آمده از آزمایشات تخصصی ، آب شرب مورد مصرف مناطق مختلف شهرستان در طول سال ۹۶ عاری از هرگونه بار میکروبی و شیمیایی بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است.

فرماندار قرچک تصریح کرد: آب شرب قرچک از طریق تصفیه خانه تخصصی و حق آبه تخصیص یافته از سد ماملو تأمین می شود که کیفیت آن با استفاده از جدیدترین دستگاه به صورت برخط پایش شده و نتایج آن به شرکت آب و فاضلاب ارسال می شود.

مرسل پور تأکید کرد: کیفیت آب شرب مصرفی قرچک به صورت مستمر از سوی شبکه بهداشت بررسی می شود و شهروندان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی گفت: آب شرب روستاهای شهرستان قرچک به آب و فاضلاب شهری تحویل داده شده و کیفیت آب این مناطق نیز همانند مناطق شهری از کیفیت مطلوب برخوردار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>