شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۹۶ برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۱:۴۱ |
کد خبر: 41207 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند در سال ۹۶ با حضور فرماندار شهرستان دماوند برگزارشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط مجموعه آموزش و پروش اظهار داشت: فعالیتهای انجام شده نشان دهنده پویایی و تحرک در آموزش و پرورش است که باید با برنامه ریزی مدون این مهم بیش از پیش دنبال شود.

مجید صفری تغییر دیدگاه را در برخی کارها به خصوص حوزه مهم آموزش و پرورش به منظور پیشرفت در روند کار بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: دولت هم اکنون با مشکلات مالی مواجه است اما نمی توان کار تعلیم و تربیت را به این بهانه تعطیل کرد و اگر کارها با برنامه ریزی انجام شود می توان در این زمینه به موفقیت دست یافت.

وی شورای آموزش و پرورش را از مهمترین شوراهای در سطح شهرستان معرفی کرد و بیان داشت: مهم ترین تصمیمات برای تربیت علمی و فکری نسل آینده در این شورا اتخاذ می گردد و شورای آموزش و پرورش مرجع تصمیم گیری کلان در موضوع آموزش و پرورش است.

دماوند1

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: از مهمترین سیاستهایی که باید در این شورا تدوین شود برنامه ای برای مواجهه آموزش و پرورش با تهدیدات و آسیبهای اجتماعی است که دانش آموزان را تهدید می کند که در آن ضمن شناخت این آسیبها راهکاری برای مبارزه با ایم موضع اندیشیده شود.

فرماندار شهرستان دماوند آموزش و پرورش را در کنار تأمین امنیت از جمله مهمترین نیاز جوامع برای پیشرفت عنوان کرد و بیان داشت: هر کشوری که می خواهد رو به پیشرفت حرکت کند باید برای این دو مقوله برنامه ریزی داشته باشد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیریت آموزش و پرورش دماوند به تشریح عملکرد آموزش و پرورش در ۶ماهه گذشته پرداخت و پیرامون موضوعاتی همچون خدمات سفر و تجهیز مدارس در آستانه نوروز، هفته بزرگداشت مقام معلم بحث و تبادل نظر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>