سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

به دنبال جذب مردم به سمت فضای ورزشی و ایستگاه‌های ورزش هستیم

انتشار: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۲:۲۲ |
کد خبر: 41200 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: جلسه رییس هیات ورزشهای همگانی شهر پردیس و عضو شورای اسلامی با حضور سیده مریم موسوی رییس کمیسیون بانوان ‌شورای اسلامی پردیس و مشاور فرهنگی ورزشی در امور بانوان اداره ورزش و جوانان، مربیان و پیشکسوتان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که جهت تبادل نظر، آشنایی و ارائه برنامه های هیات در محل دفتر شورای اسلامی پردیس تشکیل شد، هادی سوهانی گفت: به دنبال جذب مردم به سمت فضای ورزشی و ایستگاه‌های ورزش در سطح بوستان ها و در واقع ایجاد انگیزه جهت روی آوردن شهروندان به ورزشهای همگانی هستیم.

وی در راستای تحقق یافتن برنامه ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی، خواستار حمایت و حضور فیزیکی و حمایتی مربیان در فضای ورزش همگانی و مراسم ورزش شهروندی شد و گفت: مطابق برنامه ریزی از کلیه ظرفیت های مربیان در موضوع کمیته ها و انجمن ها بهره خواهیم برد و انتظار داریم مربیان نیز با توجه به تخصص خود، برنامه های پیشنهادی را ارایه دهند و در زمینه حق الزحمه مربیان ورزش صبحگاهی، تضمین می دهم اقدامات خوبی پیش بینی گردد.

سوهانی خواستار فعالیت و گسترش همراه با توجه جدی به نشر فرهنگ ورزش همگانی در میان شهروندان شد و تصریح کرد: به هر حال ورزش باید فضای شور و نشاط ‌آور داشته باشد و همه ما برای تحقق این مهم باید تلاش کنیم.

در ادامه هریک مربیان به ارایه نقطه نظرات خود پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *