شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

کمیته ویژه بحران سقوط هواپیمای ترکیه ای در شهرستان کیار تشکیل شد

انتشار: یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۰:۰۶ |
کد خبر: 41199 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


شهرکرد

شهرکرد – ابتکارآنلاین: استاندار چهارمحال و بختیاری، دستور کمیته ویژه بحران سقوط هواپیمای ترکیه ای را در محل دهیاری دورک اناری بخش ناغان شهرستان کیار صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – مدیر روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری افزود: استاندار به همراه معاون عمرانی ساعتی پیش شهرکرد را به مقصد محل حادثه سقوط هواپیمای ترکیه ای ترک کرده و تا دقایقی دیگر با حضور وی، اعضای شورای تامین شهرستان کیار و نیروهای امدادی نشست ویژه بحران را تشکیل می دهند.

احسان فروزنده ادامه داد: تمام تجهیزات و امکانات امدادی استان برای کمک به حادثه دیدگان تجهیز شده و از منطقه دهدز استان خوزستان نیز نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شده اند.

وی افزود: سخت گذر بودن منطقه، وقوع بارندگی و پیاده روی پنج ساعته موجب کندی حرکت نیروهای امدادی به محل حادثه شده است.

به گزارش ایرنا، یک فروند هواپیمای شخصی ترکیه ای هنگام عبور از فضای کشور حدود ساعت ۱۸ و ۳۵ دقیقه شامگاه امروز(یکشنبه) در ارتفاعات منطقه حفاظت شده هلن در منطقه دورک اناری شهرستان کیار سقوط کرد.

این جت شخصی از نوع بمباردیه سری سی ساخت کانادا بود که رجیستر آن در ترکیه صورت گرفته است.

هواپیمای سانحه دیده ترکیه‌ای از شارجه امارات عازم استانبول ترکیه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>