سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

جست و جوی پیکر ۶ جانباخته سانحه هوایی یاسوج ادامه دارد

انتشار: شنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۱:۰۸ |
کد خبر: 41191 |
بازدید: 91 views |
بدون دیدگاه


یاسوج – ابتکارآنلاین: معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر ۶ نفر دیگر از جانباختگان سانحه هوایی نیز در مرحله جست و جو و شناسایی هستند که تا مشخص‌ شدن تمامی پیکرهای جانباختگان این سانحه هوایی، عملیات جست و جو ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – عزیز فیلی اظهار داشت:عملیات جست و جوی بقایای پیکر جانباختگان سانحه هوایی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هنوز زمان معینی برای اتمام آن مشخص نشده است.

وی اضافه کرد: از زمان آغاز عملیات جست و جوی پیکرهای جانباختگان این سانحه دلخراش بقایای ۶۰ پیکر شناسایی شده است که از این تعداد پیکر ۵۳ نفر از آنها احراز هویت و تحویل خانواده های آنان شده است.

فیلی بیان کرد: پیکر هفت نفر دیگر ظرف چند روز آینده به خانواده هایشان تحویل داده می شود.

وی عنوان کرد: پیکر ۶ نفر دیگر از جانباختگان سانحه هوایی نیز در مرحله جست و جو و شناسایی هستند که تا مشخص‌ شدن تمامی پیکرهای جانباختگان این سانحه هوایی، عملیات جست و جو ادامه دارد.

پرواز شماره ۳۷۰۴ شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.

این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج شد و در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم سقوط کرد و لاشه آن ۴۸ ساعت پس از سقوط پیدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *