شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

برای توسعه شهر کارهای زیادی باید انجام شود

انتشار: یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۰:۳۲ |
کد خبر: 41177 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: نایب رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد گفت: برای توسعه شهر کارهای زیادی باید انجام شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابراهیم سیری در این رابطه افزود: برای توسعه شهر کارهای زیادی باید انجام شود که در این راستا می بایست آراستگی ظاهری شهر به منظور ایجاد محیطی مطلوب برای شهروندان به عنوان یکی از اقدامات اساسی مد نظر قرار گیرد.

وی اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که منتخب مردم هستیم و این مردم بودند که به ما رای اعتماد داده اند لذا نباید در خدمت به مردم کوتاهی کنیم.

وی خاطرنشان ساخت: از سوی اعضای شورای اسلامی شهر برنامه ریزی های لازم در راستای پیشنهادات، انتقادات، تبادل نظر و راهکارهای لازم در جهت رفع موانع و مشکلات شهر در کنار چاره اندیشی آن در راستای توسعه و آبادانی شهر صورت پذیرفته است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد در پایان اضافه کرد: سعی داریم با بهره مندی از حمایت های بی دریغ مدیران ارشد استان و شهرستان، شهر فرون آباد را به سمت تغییرات اساسی پیش ببریم و جایگاه واقعی آن را به همگان نشان دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>