شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

رژیم اشغالگر قدس بی دوام است

انتشار: شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۹:۱۵ |
کد خبر: 41167 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


بوشهر

بوشهر – ابتکارآنلاین: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: ساختار رژیم اشغالگر قدس به دلیل اشغالگری ناهمگون و بی دوام است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – ناصر ابوشریف جمعه شب در حاشیه برگزاری کنگره بین المللی

‘بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار’ در جمع خبرنگاران در بوشهرافزود: رژیم صهیونیستی بدترین چهره استعمارگری در منطقه خاورمیانه است.

وی تصریح کرد: ساختار اشغالگرانه رژیم صهیونیستی طبق آمار نهادهایی مانند سازمان ملل موجب آوارگی دو سوم فلسطینیان از سرزمین خود شده است.

ابوشریف بیان کرد: این اشغالگری تنها اشغال نظامی یک سرزمین نیست بلکه نابودی هویت اسلامی قدس شریف است.

وی ادامه داد: دین مبین اسلام با وجود تمام فشارها و توطئه‌ها در حال رشد است و به اعتراف غربی‌ها سالانه ۱۰ تا ۲۰ هزار نفر در انگلستان و ۲۵هزار نفر در فرانسه مسلمان می‌شوند.

ابوشریف اضافه کرد: پیش بینی شده تا سال ۲۰۵۰ مسلمانان جهان بر سایر ادیان برتری یابند.

وی یادآور شد: در دو قرن گذشته به دلیل طمع مادی، دشمنی جهان استکبار با دین اسلام و تجاوز بیگانگان به منطقه خاورمیانه همواره این دین مورد تهاجم قرار گرفته است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد: کشور استعمارگر انگلیس نه تنها در بوشهر بلکه در نقاط مختلف جهان برای غارت ثروت مردم حضور و تلاش کرده است.

ابوشریف اضافه کرد: خاورمیانه همواره برای استعمارگران به ویژه انگلیس از نظر منابع طبیعی و مسائل دینی اهمیت داشته است.

وی گفت: در طول تاریخ استعمارگران با اشغال مستقیم نظامی و سیاست‌هایی مانند تجزیه و جنگ مانع اتحاد مسلمانان بوده اند که این سیاست اکنون نیز در حال اجرا است.

ابوشریف یادآور شد: ترس از اسلام، غرب را ناچار به ایجاد گروه‌هایی که مدعی اسلام هستند کرده تا با قتل‌ عام و جنگ در جهان اسلام مانع اتحاد مسلمانان شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>