شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

خانه جوان اراک به بهره برداری رسید

انتشار: شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۸:۳۷ |
کد خبر: 41166 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


اراک

اراک – ابتکارآنلاین: خانه جوان اراک روز شنبه با حضور معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان این استان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – خانه جوان اراک دارای ۲۸۰ متر مربع زیربناست و برای بهره برداری از آن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در آیین بهره برداری از این طرح گفت: خانه جوان با همکاری شهرداری اراک و استانداری مرکزی به صورت موقت برای استفاده سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان فراهم شده است.

عابد حقدادی افزود: ساختمان خانه جوان اراک در ۲ طبقه و با اعتبارات ابلاغی وزارت ورزش تامین شده است.

وی بیان کرد: این ساختمان شامل دفاتر سازمان های مردم نهاد، سالن آموزش و جلسات است.

در سفر معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده، گالری گل حامی اراک نیز در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر مربع و صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی به بهره برداری رسید.

در این مرکز انواع گل و گیاهان زینتی و تجهیزات وابسته تولید می شود و با بهره برداری از آن، زمینه یک هزار و ۸۰۰ نفر ساعت اشتغال فراهم شده است.

نشست شورای اداری و دیدار با جمعی از بانوان منتخب استان مرکزی، راه اندازی مرکز خوداشتغالی بانوان اراک، بازدید از اورژانس اجتماعی استان مرکزی و کارگاه اشتغالزایی روستای گوار اراک و نشست با جمعی از فعالان سیاسی از دیگر برنامه های سفر یک روزه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به استان مرکزی است.

استان مرکزی به عنوان پایتخت صنعتی ایران با دارا بودن ۱۲ شهرستان، دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>