شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

نمایشگاه عرضه گل و گیاه شهرداری فرون آباد بر پا می شود

انتشار: شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۵:۰۹ |
کد خبر: 41144 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پا1

پاکدشت – ابتکارآنلاین: شهردار فرون آباد گفت: با برنامه ریزی صورت پذیرفته و کار کارشناسی شده و در آستانه سال جدید نمایشگاه عرضه گل و گیاه شهرداری فرون آباد بر پا می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کوروش میرزایی شهردار فرون آباد اظهار داشت: در این نمایشگاه انواع گل و گیاه خانگی، آپارتمانی، باغی و زینتی از جمله گیاهان آپارتمانی بنجامین، کاج مطبق، آنتریوم دیفین و گیاهان بیرونی از قبیل کاج کامیس پاریس، شمشاد، درخت بو و یاس عرضه خواهد شد.

پا

وی با بیان اینکه شهرداری فرون آباد با برگزاری نمایشگاه های عرضه گل و گیاه به دنبال ترغیب شهروندان به استفاده بیشتر از گل وگیاه است، تاکید کرد: این نمایشگاه در زمینه تولید و پرورش گونه های مختلف گیاهی شامل گل و گیاهان زینتی، آپارتمانی و فضای باز، بذر، نهال، پیاز، نشاء در فضایی سرپوشیده بر پا می شود.

پا2

وی اضافه کرد: امکان خرید و تهیه گل در نمایشگاه فراهم شده است و شهروندان می توانند گل های مورد علاقه خود را از این نمایشگاه خریداری نمایند.

پا3

گفتنی است نمایشگاه عرضه گل و گیاه شهرداری فرون آباد طی روزهای آتی و در آستانه فرا رسیدن سال جدید در جاده خاوران ( بلوار امام رضا (ع) )، جنب معاینه فنی خودرو شهرداری افتتاح خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>