دشمن زانو زدن مردم ایران در برابر فشاراقتصادی را به گور می برد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

دشمن زانو زدن مردم ایران در برابر فشاراقتصادی را به گور می برد

انتشار: جمعه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۲:۲۶ |
کد خبر: 41144 |
بازدید: 109 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: امام جمعه پاکدشت گفت : مردم ایران ، فرزندان رمضان هستند و دشمن باید زانو زدن این مردم در برابر فشارهای اقتصادی را به گور ببرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسن لزومی در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت : دشمنان قسم خورده نظام تمامی شیوه های مقابله با ایران اسلامی را تجربه کرده و این بار با ورود به حوزه مسائل اقتصادی می خواهد مقاومت مردم ایران را در هم شکند.

وی بیان کرد: این فشارهای ممکن است در ماه های آینده افزایش یابد ولی دشمن باید بداند که مردم ایران ، فرزندان رمضان هستند و این فشارها نمی تواند مقاومت مردم را از بین ببرد.

لزومی گفت : در طول ۴۰ سال گذشته مردم ایران بارها از سوی دشمن تهدید و تحریم شده ا ند ولی اجازه ندادند که راه امام و شهدا فراموش شود و با جان و دل از این ارزش ها حراست می کنند.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت : راهپیمایی روز قدس به جهانیان ثابت کرد که مردم ایران با وجود تمامی مشکلات ، دست از آرمان فلسطین برنمی دارند و همواره از مردم مظلوم فلسطین حمایت می کنند.

امام جمعه پاکدشت با اشاره برخی از مشکلات پاکدشت گفت : با وجود خدماتی که از سوی نظام به پاکدشت ارائه شده ولی این شهرستان ، از رشد مطلوبی برخوردار نیست ، ظاهر شهر زیبا نیست ، شهرستان فاقد کمربندی است و با وجود راه اندازی بیمارستان شهدای پاکدشت ، خدمات مناسبی به مردم ارائه نمی شود.

وی گفت : توجه مسئولان به شهرستان می تواند بسیاری از مشکلات این منطقه را برطرف و مردم را از خدمات نظام برخوردار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *