استکبار در دشمنی با اسلام وحدت مسلمانان را هدف قرار داده است | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

استکبار در دشمنی با اسلام وحدت مسلمانان را هدف قرار داده است

انتشار: جمعه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۱:۱۷ |
کد خبر: 41141 |
بازدید: 97 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت : استکبار جهانی در دشمنی با اسلام ، وحدت مسلمانان را هدف قرار داده تا ضربه اساسی به ارزش هایی که مقابل آنان ایستادگی می کند، وارد کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله سید مرتضی محمودی در خطبه های نماز عید سعید فطر ورامین گفت : عید سعید فطر ، نمایشی از وحدت مسلمانان در برپایی نمازی با شکوه است ، وحدتی که همواره باعث شکست دشمان اسلام شده و آنان را در مقابله با دین مبین اسلام ناکام کرده است.

وی افزود : رؤسای کشور های اسلامی باید دسیسه های دشمنان را شناخته و با همدلی و اتحاد بر توطئه ایجاد تفرقه میان ملت های مسلمان پیروز شوند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت : اگر مسلمانان در صفوف به هم فشرده گرد هم آمده و از تفرقه دوری کنند ، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به خود اجازه نمی دهد منابع ملت های مسلمان را چپاول کند.

وی تصریح کرد: اگر حکام سعودی امروز در برابر اتحاد مسلمانان سد ایجاد کرده و نوکری بیگانگان را می کنند باید بدانند که این رفتار به زودی باعث نابودی آنان می شود.

آیت الله محمودی گفت : هر چند که امروز در کشور مشکلاتی نیز وجود دارد ولی باید دانست که با اتحاد و هم دلی می توان این مشکلات را برطرف کرد و اصل نظام را از گزند توطئه ها مصون نگاه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *