شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

معاندان دنبال امام زدایی از جامعه هستند

انتشار: جمعه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۱۵:۵۹ |
کد خبر: 41133 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ایلام

ایلام – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: جریان هایی از گروه های معاند با مطرح کردن گفتمان امام راحل به دنبال زدایش ارمان های انقلابی و مقدس امام از جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین محمد نقی لطفی امروز در خطبه های نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: فتنه‌گران با شعار فریبنده امام‌گرایی و حلقه انحراف جدید با طرح گفتمان امام و رهبری و در عمل و نیت در خدمت دشمنان کینه‌توز امام و رهبری هستند.

وی ادامه داد: رسانه‌های بیگانه و معاند از نگارش نامه توسط یکی از سران فتنه ۸۸ و حلقه انحراف ذوق زده شدند و با تحلیل‌های فریبکارانه و مغرضانه به لجن‌پراکنی علیه انقلاب و رهبری عزیز پرداختند.

وی گفت: قطعا بروز فتنه‌ها و حلقه‌های انحرافی دلیلی روشن بر برپایی و بالندگی و ماندگاری و استمرار انقلاب اسلامی و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی و مصداق بارز بروز فتنه‌های قبل از قیام مهدی (عج) آل محمد است.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام ادامه داد: فتنه گران و عوامل جریان حلقه انحرافی اخیر با نگارش نامه‌ها و مخاطب قرار دادن مقام معظم رهبری نیات پلید و انگیزه‌های خودخواهی و فسادانگیزی خود را بر ملا کردند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته و ممتاز انقلاب و رهبری آن در طول ۴۰ سال حیات طیبه خود غربالگری و پاکسازی و ریزش ناخالص‌ها و متظاهر به انقلابی‌ و در باطن قدرت‌طلبان زیاده‌خواه بوده و خواهد بود.

حجت الاسلام لطفی تصریح کرد: انقلاب اسلامی برای رسیدن به اهداف بلند و نورانی خود، موانع ظاهری و باطنی را درهم می‌کوبد و چون خود پاک و پاکیزه و خالی از ناپاکی‌ها می‌گرداند هر جریانی و یا هر فردی ولو مهم و تاثیرگذار که بخواهد انقلاب را از صراط مستقیم و راه روشنی که امام و خلف صالح ایشان ترسیم کردند منحرف کند رسوا و باطن مریض آنان را آشکار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>