احداث نخستین پارکینگ طبقاتی شهر پردیس با همکاری بخش خصوصی | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

احداث نخستین پارکینگ طبقاتی شهر پردیس با همکاری بخش خصوصی

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۱:۵۹ |
کد خبر: 41125 |
بازدید: 71 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز اظهار داشت: یکی از مشکلات حال حاضر میدان عدالت شهر پردیس وجود ترافیک نسبتا سنگین از سویی و کمبود محل پارک خودرو به واسطه عدم اجرای پارکینگ طی سنوات گذشته (پیش از تشکیل شهرداری) در این بخش از شهر است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی ادامه داد: هرچند شهرداری پردیس در سالیان گذشته به منظور تامین محل پارک خودرو، پارکینگی در ضلع شمالی مرکز تجاری ولیعصر(عج) احداث کرد، اما این کاستی همچنان موجب نارضایتی شهروندان گرامی است.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: بدین ترتیب، شهرداری پردیس با حمایت های شورای اسلامی این شهر، احداث پارکینگ طبقاتی در ضلع شمال میدان عدالت و ابتدای بلوار فروردین شمالی را در دستور کار خود قرار داد.

 

به گفته شهردار پردیس، این طرح در مراحل مقدماتی شامل جانمایی زمین، نقشه برداری، محاسبه احجام کاری، تهیه نقشه و اجرای امور لازم برای مشارکت بخش خصوصی انجام شده است.

 

گلریز با اشاره به مشخصات فیزیکی این پروژه خاطرنشان کرد: نخستین پارکینگ طبقاتی شهر پردیس با زیربنای حدود یک هزار و ۸۱۵  مترمربع، در ۹ طبقه و گنجایش حدود ۴۰۶ واحد پارکینگ خودرو احداث و در اختیار شهروندان گرامی قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *