جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه برگزار شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۱:۰۱ |
کد خبر: 41111 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه شورای عشایر شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مدیرکل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار فیروزکوه در جلسه عشایری: در خصوص بحث سازه های عشایر در سنوات گذشته سازه ها، سازه های قابل حمل بوده و اگر این اتفاق رخ دهد به نظر بهتر خواهد بود و مشکلات قانونی بروز نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه خیلی از مناطق و مراتع شهرستان دارای زاغه است و پاسخگوی نیاز دامداران میباشد در صورت نیاز با نظریه کارشناسی با مصالح بومی احداث گردد و حتی الامکان به صورت سازه های قابل حمل اجرا گردد، چون در این فرایند اگر اجازه ساخت و ساز داده شود جلوگیری از آن در آینده امکان پذیر نخواهد بود.

همچنین در ادامه گفت: از الویت های اول عمرانی بازگشایی و تسطیح ایل راه هاست که پیشنهاداتی دریافت گردیده که نیاز به بررسی در کمیته برنامه ریزی میباشد تا از طریق پیمانکاران زبده عملیاتی گردد.

وی تاکید کرد: بحث خدمات بهداشتی یکی از موارد مهمی است که لحاظ نمودن احداث حمام کنه و حمام عمومی در این حوزه باید پیگیری گردد. همچنین پروژکتورهای آفتابی برای روشنایی  یکی دیگر از نیازهای مهم است  که باید به صورت پرتابل و قابل حمل اجرا گردد که البته با توجه به محدودیت ریالی باید در دستور کار قرار بگیرد.

مهندس یوسفی جمارانی تصریح کرد: در خصوص راه های عشایری حوزه فنی اقدام به ارزیابی نموده و در حال بررسی میباشد.

فرماندار فیروزکوه ضمن استقبال از حضور عشایر و طرح مشکلاتشان در جلسه خطاب به آنها تاکید کرد: هر اقدامی در این رابطه صورت گیرد در جهت حفظ منافع عشایر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *