شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

شهدا مهم‌ترین ضامن و نگهدارنده جمهوری اسلامی است

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۸:۴۵ |
کد خبر: 41082 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارآنلاین: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خون شهدا مهم‌ترین ضامن و نگهدارنده این نظام است و پاسداری از خون شهیدان و تکریم خانواده آنان کمترین وظیفه مسئولان این نظام در جامعه کنونی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالله مرتضوی در دیدار با پدر شهید «محمدجواد نگویی فر» اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا با توجه به سختی‌ها و دشواری‌هایی که برای تداوم انقلاب پشت سر گذاشته‌اند، مسئولیت ما را در عرصه خدمت‌گزاری بیشتر می‌کند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند، تصریح کرد: سرکشی و دیدار از خانواده شهدا توفیق بزرگی برای ما است که در خدمت این عزیزان باشیم و از آنان برای تلاش بیشتر در انجام وظایف خود روحیه و انگیزه بگیریم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران پایداری انقلاب و نظام را مرهون خون‌های پاک شهدا و صبر و بردباری خانواده‌های آنان دانست و افزود: زحمت‌ها و سختی‌های اصلی را شما بزرگواران کشیدید تا انقلاب به ثمر بنشیند.

مرتضوی در پایان با اشاره به‌ ضرورت تکریم خانواده شهدا و رزمندگان اسلام خاطرنشان کرد: خون شهدا مهم‌ترین ضامن و نگه‌دارنده این نظام است و پاسداری از خون شهیدان و تکریم خانواده آنان کمترین وظیفه مسئولان این نظام در جامعه کنونی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>