شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

طرح‌های کمیته امداد و آموزش و پرورش در جشن نیکوکاری منحصر به‌ فرد است

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۸:۲۰ |
کد خبر: 41080 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: علی علی‌محمدی در حاشیه مراسم نواخته شدن جشن نیکوکاری در شهرستان پاکدشت که در مدرسه بعثت حصار امیر برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز زنگ جشن نیکوکاری با حضور مسؤولان و نمایندگان ادارات و سازمان‌ها نواخته شد و این نشان از عزت و همراهی تمام دستگاه‌ها برای رفع مشکلات خانواده‌های کم‌بضاعت و کم‌توان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی گفت: فرمانداری با حمایت فرماندار شهرستان پاکدشت نیز از این مهم مستثنا نیست و تاکنون مبلغی واریز شده است و سهم فرمانداری تا ۲۰ اسفندماه کامل می‌شود.

معاون اداری مالی و برنامه‌ریزی فرماندار پاکدشت افزود: طرح اهدای پاکت‌های هدیه به دانش‌آموزان خوب است؛ موضوعی که امسال این برنامه را خاص و ویژه کرده، تهیه غذا به دست دختران نوجوان و کارهای دستی زیبا و فروش آن و اهدای مبالغ در این حوزه به خانواده‌های کم‌بضاعت و بی‌بضاعت است.

علی‌محمدی افزود: این طرح رشد و آموزش همیاری، کمک‌رسانی و محرومیت‌زدایی را در شهرستان پاکدشت رقم خواهد زد و بسیار قابل‌تقدیر است.

در پایان این مراسم مسؤولان شهرستان پاکدشت چند اصل نهال را در مدرسه بعثت حصار امیر کاشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>