شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

آمادگی شورای شهر پردیس برای توسعه پیوست های فرهنگی در مقوله محیط زیست

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۷:۱۷ |
کد خبر: 41079 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پردیس از آمادگی این شورا برای بسط و توسعه پیوست های فرهنگی در مقوله های مختلف از جمله مبحث مهم حفاظت از محیط زیست خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی سوهانی امروز در جریان بازدید از نمایشگاه گل بنفشه آفریقایی که با حضور شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس، کورش گلریز سرپرست شهرداری پردیس، محمدرضا بالی مسئول فضای سبز شهرداری پردیس، سعید روحانی سرپرست روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس و … همراه شد، اظهار داشت: تعریف، تدوین و اجرای پیوست های فرهنگی در هر زمینه ای به تسهیل در اجرای امور کمک بسزایی قلمداد می شود.

وی ادامه داد: از جمله مشکلات پیش روی ایده های نو در اجرای طرح های عمرانی و خدماتی، فقدان حلقه مفقوده ای به نام «پیوست فرهنگی» است.

این مقام مسئول تصریح کرد: این مهم در برخی سرفصل ها نظیر مبحث مهم و حیاتی حفاظت از محیط زیست جلوه بیشتری می یابد و شاید به نوعی ریشه اغلب معضلات زیست محیطی پیش روی کشور عدم توجه کافی به این مقوله است.

به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پردیس، فرایند گسترش امور فرهنگی امری زمانبر محسوب می شود، از این رو، برای داشتن نسلی پویا، آگاه و دارای دغدغه کافی در خصوص مسائل زیست محیطی باید از امروز توجه بیشتری به آتیه سازان جامعه داشت.

سوهانی افزود: برپایی نمایشگاه هایی از این دست که زمینه دوستی کودکان با طبیعت و آشنایی بیشتر شهروندان با گل و گیاه را فراهم ساخته و درنتیجه بعنوان پیوستی فرهنگی در مبحث حفاظت از محیط زیست مطرح می شود همواره مورد حمایت شورای اسلامی شهر پردیس بوده و هست.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه گل بنفشه آفریقایی برای بازدید علاقه مندان در سرای محله جانبازان واقع در فاز سه – انتهای بلوار جانبازان جنوبی – خیابان اندیشمند برپاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>