شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

افزایش نرخ کرایه اتوبوس ورامین در ایام نوروز ممنوع است

انتشار: پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۵۱ |
کد خبر: 41077 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه گفت:هر گونه افزایش نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری در ایام منتهی به پایان سال ٩۶ و همچنین سال جدید ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن خوانساریان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هیچ کدام از ناوگان تحت پوشش حق افزایش کرایه در ایام پایان سال و عید نوروز را ندارند افزود: سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین به منظور تأمین نیازهای مردم در حمل و نقل عمومی ، اجرای طرح افزایش سرویس های خدمت رسانی را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود : با افزایش میزان تردد مردم در خطوط درون شهری و برون شهری ، خدمات سازمان اتوبوسرانی نیز افزایش یافته و ساعات کار اتوبوس ها افزایش پیدا می کند.

وی تأکید کرد:هیچ افزایش نرخ کرایه در سازمان اتوبوسرانی به تصویب نرسیده و با افرادی که نسبت به این کار اقدام کند ، برخورد جدی می شود.

خوانساریان گفت : در حال حاضر یک هزار و۴۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس سازمان اتوبوسرانی و بخش خصوصی در پنج خط درون شهری و برون شهری ، کار حمل و نقل مسافران شهرستان ورامین را بر عهده دارند.

وی گفت : بازرسان سازمان اتوبوسرانی ‌در روزهای پایانی سال ، در ابتدا و انتهای مسیر خطوط درون شهری و برون شهری حضور داشته و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی می کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با استفاده از شماره تلفن های ۳۶۲۶۷۱۶۴ و ۳۶۲۶۷۲۴۶ به اطلاع بازرسان این سازمان برسانند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>