جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان فیروزکوه | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان فیروزکوه

انتشار: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۹:۲۴ |
کد خبر: 41072 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در ابتدای این جلسه کریمی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ماه رمضان را ماه خود سازی و خدا شناسی برشمرده و قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمودند.

کریمی با اشاره به زحمات همه دستگاه ها و نهادها که در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس تلاش نمودند، از ایشان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه شهرستان بار دیگر با حضور در راهپیمائی باشکوه روز قدس انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام نموده که جا دارد از حضور همیشگی و فعال آنان تقدیر و تشکر نمایم.

وی با اشاره به شبهای قدر اظهار داشت: قرآن کتابی است کامل که تمامی جوانب زندگی بشریت را در برگرفته و برای هر لحظه از زندگی انسانها و مسلمانان برنامه ای طرح ریزی نموده است.

کریمی گفت: در این کتاب کمی و کاستی وجود ندارد و راهنمای بسیار خوبی برای انسانهاست و ما به عنوان یک مسلمان افتخار می کنیم این کتاب کامل از آن مسلمانان بوده و برای هدایت بشریت نازل شده است.

معاون سیاسی انتظامی با اشاره به فرارسیدن عید سعید فطر گفت: مسلمانان پس از یک ماه روزه داری برای تشکر از خداوند متعال در صفوف وحدت آفرین و به هم پیوسته در نماز عید سعید فطر شرکت نموده و از خدای خود تشکر می نمایند.

لذا برای هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر، این جلسه تشکیل شده و از همه عزیزان میخواهیم همچون گذشته با تلاش و پیگیری نسبت به  برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم تلاش نمایند.

در ادامه جلسه هریک از اعضاء به بیان نظرات خود پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر مواردی جهت اجرا تصویب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *