شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

۶ پایگاه جشن نیکوکاری در گرمسار برپا خواهد شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۱:۵۵ |
کد خبر: 41048 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) گرمسارگفت: در مراسم امسال جشن نیکوکاری شهرستان گرمسار فردا همزمان با سراسر کشور ۶ پایگاه ثابت در میادین مختلف درشهرهای گرمسار و ایوان کی مستقر خواهند شد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن ویلان ؛ مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) گرمسار گفت: مراسم جشن نیکوکاری این هفته در سه روز با موضوعات مختلف در سراسر کشور برگزار می شود که چهار شنبه۱۶ اسفند ماه با نواخته شدن زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس آغازگر این مراسم در مدارس است .

ویلان افزود: در مراسم جشن نیکوکاری در مدارس تمام مبالغ جمع آوری شده صرف دانش آموزان نیازمند آن واحد آموزشی می شود و کمیته امداد نیز ۲۰ درصد افزایش خواهد داشت .

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) گرمسار در ادامه افزود: پنج شنبه ۱۷ اسفند ماه نیز با استقرار پایگاه های ثابت و سیار در سطح شهرستان جشن نیکوکاری رنگ و بوی بهتری به خود خواهد گرفت .

ویلان اظهار داشت: در روز جمعه نیز پایگاه های جشن نیکوکاری در میعادگاه های نماز جمعه در شهر های گرمسارو ایوان کی مستقر خواهند شد .

وی افزود: سال گذشته بیش از ۱ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری جمع آوری شد .

ویلان ادامه گفت: درشهرهای گرمسارو ایوان کی ۱۳۰۰ خانوار و با تعداد جمعیتی ۳۸۰۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشند و خدمات دریافت می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>