سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

۱۵ تن برنج خارجی قاچاق در شرق استان تهران کشف شد

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۴:۲۱ |
کد خبر: 41045 |
بازدید: 75 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف بیش از ۱۵ تن برنج خارجی قاچاق در این بخش از استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری با اعلام این خبر گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر فعالیت غیر قانونی فردی در زمینه تهیه و توزیع برنج خارجی قاچاق در ورامین، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود : مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از چندین روز کار اطلاعاتی دقیق ، موفق به شناسایی محل دپوی برنج خارجی قاچاق شده و با هماهنگی مراجع قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

ناظری تصریح کرد:ماموران در هنگام ورود به محل مورد نظر ، با یک دستگاه کامیون مواجه شدند که در حال بارگیری برنج است که هیچ گونه مدارکی دال بر قانونی بودن آن وجود نداشت.

وی بیان کرد: در بازرسی به عمل آمده از این محل ، یک هزار و ۵۶۰ کیسه برنج خارجی ۱۰ کیلوگرمی کشف شد که هیچ یک مدارک مستند گمرکی نداشتند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ارزش این محموله قاچاق یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اعلام کرد.

وی گفت : در رابطه با این پرونده یک نفر دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ،دماوندو فیروزکوه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *