شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

بازدید نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس از پروژه های شهرداری فرون آباد

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۱:۱۰ |
کد خبر: 41045 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: بمنظورتسریع در روند اجرای پروژه های شهری و همچنین بررسی و رفع مشکلات اجرایی، بازدید میدانی با حضور محمد قمی نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، کوروش میرزایی شهردار، سیداصغر میرقاسمی رییس، ابراهیم سیری نایب رییس، جلیل سیری و کوروش سیری از اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد صورت پذیرفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد قمی در این بازدیدکه از سوی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار فرون آباد همراهی می شد ضمن بررسی درصد پیشرفت پروژه ها با مسائل و مشکلات این پروژه ها آشنا و بر ضرورت تسریع در اجرا و اتمام هر چه سریعتر پروژه ها همراه با رعایت نکات فنی تاکیدکرد.

وی با ابراز خرسندی از پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرا، تکمیل پروژه های شهری را گامی مثبت عنوان کرد.

پا1

در پایان این بازدید کوروش میرزایی شهردار فرون آباد ضمن ارائه گزارش از عملکرد شهرداری بویژه فعالیت های عمرانی و زیرساختی از بهره برداری تعدادی از پروژه ها در سال آینده خبر داد.

لازم به ذکراست در پایان از طرح های احداث مهدیه بزرگ شهر در جوار مقبره شهدای گمنام شهر، ساختمان آتش نشانی، پروژه آبرسانی به شهر از سد ماملو و … بازدید بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>