شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

شهروندان برای تامین سیب و پرتغال شب عید نگران نباشند

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۰:۵۴ |
کد خبر: 41044 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پردیس به ریاست مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه با اشاره به بازخورد مثبت عرضه میوه مورد نیاز مردم در شب عید سال گذشته گفت: باید نظارت کافی بر عرضه میوه ها از سوی ستاد بعمل آید تا در این اماکن مشکلاتی مانند اختلاف قیمت و عرضه انواع دیگر میوه ها بوجود نیاید همچنین مقدار میوه های عرضه شده کنترل شود تا از مبادی دیگر و با قیمت های متفاوت میوه ای به فروش نرسد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان نیز با اعلام گزارشی از میزان فروش سال گذشته تصریح کرد: سهمیه درنظر گرفته شده برای امسال شهرستان، ۲۰۰ تن پرتغال و ۱۰۰ تن سیب است که با توجه به فروش بیش از سهمیه میوه در سال گذشته، ۲۰ درصد مقدار وزنی اعلام شده به عنوان ذخیره درنظر گرفته خواهد شد تا شهروندان دغدغه ای از بابت این دو قلم میوه با قیمت مصوب نداشته باشند.

در ادامه حاضرین پیرامون نحوه و محل های توزیع میوه شب عید به تبادل نظر پرداختند و مقرر شد در ۱۱ نقطه از شهرهای پردیس و بومهن و بخش جاجرود به صورت متوازن و همزمان، نسبت به عرضه سیب و پرتغال از ۲۰ اسفند تا ۱۵ فرودین با رعایت اصول حرفه ای و برخورد مناسب با مردم اقدام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>