لزوم اصلاح رنگ ها در محیط شهری برای کاستن افسردگی | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

لزوم اصلاح رنگ ها در محیط شهری برای کاستن افسردگی

انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۴:۱۳ |
کد خبر: 41015 |
بازدید: 67 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا بر لزوم اصلاح رنگ ها در محیط شهری برای افزایش روحیه نشاط و شادابی و کاهش افسردگی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدکرم محمدی در نخستین مجمع سلامت پیشوا با بیان اینکه شهرداری در بحث سلامت بیشترین تاثیر را دارد اظهار کرد: ما جامعه افسرده ای داریم و خنده از یادمان رفته است و باید از اولویت های شهری این باشد تا مقداری از این افسردگی کاسته شود.

 

وی با اشاره به اینکه به اینکه درمان افسردگی فقط موسیقی نیست، اظهار کرد: اصلاح میادین، ایجاد پارک و اصلاح رنگ ها در محیط شهری می تواند به کاهش افسردگی و ایجاد روحیه شادابی و نشاط کمک کند.

 

رئیس مجمع سلامت شهرستان پیشوا با اشاره به نقش مدارس در فرهنگ سازی گفت: اگر همه امکانات را به آموزش و پرورش دهند باز هم جامعه ضرر نخواهد کرد؛ در طرح همیار پلیس از ظرفیت مدارس استفاده شد و به خوبی جواب داد؛ چه اشکالی دارد طرح همیار بهداشت، همیار پزشک، همیار سلامت و .. را نیز از طریق مدارس راه اندازی و اجرایی کنیم.

 

وی گفت: در بحث سلامت باید از مساجد، پایگاه های بسیج و مدارس شروع کنرده و علما و روحانیون را دخیل کنیم و سپس آن را به سطح ادارات بکشانیم؛ مردم اگر ببینند که واقعا قرار است کاری انجام شود خودشان پیش قدم می شوند.

 

محمدی ضمن تاکید بر حضور پررنگ خیران و روحانیون در جلسات مجمع سلامت بیان کرد اعضای مجمع سلامت اگر ماهی یک بار هم دور هم جمع شوند و بتوانند یک راه حل ارائه دهند و آن را عملی کنند بسیار اتفاق مبارکی خواهد افتاد.

 

وی با اشاره به بازگشایی مرکز درمانی شهید مهتدی گفت: این مرکز در حال حاضر با استقبال خوب مردم مواجه شده است؛ شاید خدمات این مرکز هنوز کامل نباشد ولی باید با افزایش جامعه هدف و توسعه خدمات این مرکز در جهت تقویت آن تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *