مبارزه با فساد اداری راس امور قرار بگیرد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

مبارزه با فساد اداری راس امور قرار بگیرد

انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۴۴:۰۳ |
کد خبر: 41014 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند در دومین جلسه شورای اداری گفت: مبارزه با فساد اداری راس امور قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجید صفری در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند در خصوص بحث اشتغال و رسیدگی به مشکلات صنایع و معادن اظهار کرد: استاندار سفری به شهرستان خواهن داشت و پیش بینی های لازم انجام شده که با بازدید ایشان و حضور صنعتکاران و افرادی  که در زمینه اشتغال مشکل دارند، موارد مورد بررسی قرار گیرد.

وی در خصوص وضعیت آب منطقه تاکید کرد: طی ابلاغیه استاندار محترم به دستگاه های دولتی، همه مکلف به کاهش ۲۰ درصدی مصرف آب در شهرستان هستیم و بر همین اساس آمار مقایسه ای مصرف آب شهرستان را از سال گذشته تا سال جاری  به استان فرستاده خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در خصوص کاهش مصرف آب کشاورزی،متولیان این امر باید برنامه ای را در خصوص نحوه مدیریت مصرف کشاورزی  ارائه دهند.

صفری با تاکید اینکه به ساخت و سازهای غیر مجاز انشعابات آب داده نمی شود گفت: دهیاران و اعضای شورا ها باید در مصرف آب در شهر و روستا دقت کافی داشته باشند و نحوه مصرف آب شرب وکشاورزی را مدیریت کنند.

وی افزود: امسال سال حمایت از کالای ایرانی اعلام شده و در راستای این امر، ادارات موظف به استفاده از کالای ایرانی می باشند.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: از زمانی که ملاقات عمومی به صورت هفتگی در فرمانداری دماوند برگزار می شود، هر هفته تعداد مراجعین کاهش می یابد که این نشان دهنده عملکرد مثبت است و اعتماد مردم به کارگزاران نظام است .

صفری در خصوص ساماندهی برگزاری مراسم یادواره شهدا بیان کرد: جلسه ساماندهی یادواره شهدا در فرمانداری دماوند برگزار و در این خصوص جدولی تنظیم شده که همه افرادی که در برگزاری این مراسم فعال هستند، باید با این ستاد هماهنگ لازم را داشته باشند.

وی اضافه کرد: بر اساس ابلاغیه ای که از استانداری ارسال شده، باید در هر اداره یک میز خدمت استقرار یابد، یعنی باید اتاقی باشد تا به محض ورود ارباب رجوع پاسخگوی وی باشد.

فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: مطالباتی که دستگاه های دولتی نسبت به یکدیگر دارند جدی گرفته شود و مبارزه با فساد اداری نیز در راس امور قرار بگیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *