شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

یاوران انقلاب به سایر دانش آموزان چگونگی نیکوکاری و کمک را بیاموزند

انتشار: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۲:۴۶ |
کد خبر: 41014 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: یاوران انقلاب به سایر دانش آموزان چگونگی نیکوکاری و کمک را بیاموزند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسل پور در همایش یاوران انقلاب که در سالن شهید فرزانگان با حضور مسؤولین برگزار شد، اظهار داشت: اولین وظیفه یاوران انقلاب تعاون و یاری است که در قرآن هم آمده است، یاری کنید یکدیگر را در همه امورات خیر، یاوران انقلاب به سایر دانش آموزان چگونگی نیکوکاری و کمک به دیگران را بیاموزند.

وی افزود: دوم وظیفه یاوران انقلاب ایجاد شورونشاط است، عده‌ای دوست ندارند که شما شاداب باشید، عده‌ای دوست ندارند والدین، معلمین و مشاورین شما درصحنه باشند، اما این رفتار، نوع وظیفه و علاقه شما یاوران انقلاب کمک می‌کند که سایر دانش آموزان و والدین شورونشاط خاصی در جامع داشته باشند.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک تصریح کرد: آرام‌آرام فصل زمستان به پایان می‌رسد و فصل بهار در پیش است بایستی همه دانش آموزان با توجه به درس و علم‌آموزی، شورونشاط بهاری را ایجاد کنند.

مرسل پور اظهار داشت: همه دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند، شما عزیزان در آینده مسئولیت و وظیفه‌ای را در کشور بر عهده خواهید داشت و کشور توسط شما مدیریت خواهد شد.

فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: دبیر، معلم، آموزگار، مشاور، مربی، رئیس آموزش‌وپرورش و غیره روزی و روزگاری در جایگاه شما به‌عنوان دانش‌آموز بودند. سعی، تلاش و کوشیدن به دیگران آموختن که امروز به مسؤولیت و وظایفی رسیده‌اند که شما عزیزان هم خواهد رسید.

وی در پایان گفت: دولت به طبع سیاست‌های مدبرانه جمهوری اسلامی ایران با رهنمود از سخنان مقام معظم رهبری تمام تلاشش در این است که دانش آموزان، جوانان، نونهالان، خانواده‌ها همراه با شورونشاط باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>