شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

حوزه پرورشی در مدارس فعال تر شود

انتشار: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۲:۳۷ |
کد خبر: 41013 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه پرورشی و فرهنگی در مدارس نباید در حاشیه و سایه قرار گیرد چون بسیاری از نکات آموزشی با حوزه پرروشی کامل می شود .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزشو پرورش نیازمند یک تحول در حوزه پرورشی و آموزشی است و در این راه باید سیستم تربیتی خود را با امور فرهنگی در مدارس تقویت کند .

کاتب افزود: مدارس به راستی یک خانواده بزرگ و موثر است که می تواند بسیاری از بستر های اجتماعی در جامعه و نا هنجاری را اصلاح کند و این تفکر را در ذهن نوجوانان گسترش دهد .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تدوین برنامه های خاص فرهنگی برای علاقه مندی بیشتر دانش آموزان اشاره کردو ادامه داد: نباید مقوله فرهنگی و تربیتی در میان دانش آموزان در حاشیه رود .

معنویت غذای روح است

حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار با مهم برشمردن حوزه پرورشی و فرهنگی افزود: معنویت یک غذای روح است و نباید این غذا را نادیده گرفت .

امام جمعه گرمسار توجه به حوزه های مذهبیو به خصوص نماز جماعات در مدارس را تاکید کردو اظهار داشت: تحرکات آموزشی در کنار حوزه مذهبی تکمیل می شود و نباید از آن فاصله انداخت چون این دو رکن کامل کننده همدیگر هستند .

آرامی در ادامه شغل معلمی بسیار مورد سفارش رد دین اسلام برشمردو گفت: معلمان به راستی یک وظیفه الهی را دنبال می کنند و باید به این وظیفه خود افتخار کنند .

در پایان نیز از ۳۰ نفز ار معلمان پرورشی و حوزه تربیتی مدارس گرمسار با هدایایی تجلیل شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>