1400 کیلوگرم مواد مخدر در جنوب شرق تهران کشف شد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

۱۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در جنوب شرق تهران کشف شد

انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۵:۵۱ |
کد خبر: 41011 |
بازدید: 93 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : با انهدام یک باند بزرگ قاچاق، یک هزار و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در این بخش از استان کشف شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در مراسم نمایش کشفیات مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : عوامل انتظامی با آگاهی از ورود یک محموله مواد مخدر به استان تهران ، رسیدگی به این پرونده را با اجرای گشت های محسوس و نامحسوس دردستور کار قرار دادند.

وی افزود : در این پرونده قاچاقچیان ، در پوشش واردات لوازم برقی ، اقدام به جابجایی مواد مخدر می کردند که این باند توسط عوامل انتظامی شناسایی و با ورود به محدوده استان تهران تریلی حمل کننده مواد متوقف شد.

ناظری بیان کرد: در بازرسی دقیق از این تریلی ، بیش از یک هزار و ۴۰۰ کیلوگرم انواع مخدر شامل تریاک و حشیش که به طور ماهرانه ای در بسته بندهای کوچک در این خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : در این پرونده یک نفر بازداشت شد و پلیس در حال رسیدگی کامل به وضعیت چگونگی تأمین و توزیع این حجم از مواد مخدر است.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *