شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

طرح استقبال از بهار در شهرداری ورامین آغاز شد

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۲:۰۹ |
کد خبر: 40983 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: شهردارورامین از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار در شهرداری این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین دهقان افزود: همه ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و فرارسیدن عید نوروز ، ستاد استقبال از بهار در شهرداری ورامین تشکیل می شود تا با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود ، امکانات شهرستان برای استقبال از عید نوروز به روز شده و آماده شود.

وی افزود : ستاد استقبال از بهار شهرداری ورامین تلاش دارد تا با همکاری مدیران نواحی و مسئولین واحدهایی نظیر زیباسازی ، تاسیسات ، امور شهر، موتوری ، آتش نشانی و خدمات ایمنی، رفع مزاحمت های شهری و حمل و نقل و ترافیک شرایط مناسبی را فراهم کرده و شهر را برای استقبال از فصل بهار آماده سازد.

دهقان از ترمیم روکش آسفالت ، نوسازی مبلمان شهری ، نصب ست های ورزشی ، رنگ آمیزی جداول ، نصب پایه چراغ های روشنایی ، لایروبی جویها وتعویض و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی ترافیکی معابراز جمله فعالیت هایی ستاد استقبال از بهار در ورامین یاد کرد.

وی بیان کرد: با اجرای طرح ساماندهی بلوار اصلی شهر ورامین از میدان شهدای ۱۵ خرداد تا میدان ولی عصر(عج) و تأمین روشنایی استاندار ، ورودی شهرستان از آراستگی مناسبی برای پذیرایی از مسافران نوروزی برخوردار می شود.

شهردار ورامین گفت : اجرای طرح بهداشت محله ای ، گل کاری میادین و بلوارهای شهرستان ، جمع آوری خودروهای فرسوده ، ترمیم پیاده روهای شهر و نصب المان های شهری از دیگر فعالیت های شهرداری ورامین در اجرای طرح استقبال از بهار می باشد.

وی با اشاره به آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری از توزیع هزاران اصله درخت مثمر و غیر مثمر بین شهروندان به منظور غرس در مناطق مختلف این شهر خبر داد.

شهردار ورامین اظهار امیدواری کرد در سایه همکاری و مساعدت شهروندان ، شاهد شهری زیبا برای استقبال از بهار و مسافران نوروزی در این شهرستان باشیم .

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>