شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

مردم گرمسار منتظر المان های نوروزی باشند

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۱:۵۸ |
کد خبر: 40982 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: شهردار گرمسار گفت: المان های خاص نوروزی با هدف گرامیداشت سال نو در میدان های مختلف سطح شهر گرمسار نصب خواهد شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – یاسر عربی؛ شهردار گرمسار گفت: رد ساخت المان نوروزی نیز از بدنه نرمندان بومی منطقه نیز استفاده شده است و در برنامه ریزی شهرداری وشورای شهر گرمسار سعی شده است که کارهای اجرایی به همراه طراحی بومی و توسط هنرمندان گرمساری صورت گیرد و این تعامل توسعه پیدا خواهد کرد .

شهردار گرمسار افزود: یکی از پروژ های مهم شهرداری گرمسار در سال ۹۷ احداث و تکمیل بوستان غدیر گرمسار است که این بوستان در ۴ هکتار در دست اجرا است

عربی با بیان اینکه احداث پارک بانوان یکی از مهم‌ترین مطالبه بانوان گرمساری از مجموعه شورای شهر و شهرداری گرمسار بوده است اذعان کرد: در مجموعه ” بوستان غدیر ” بخش‌هایی ازجمله پارک ویژه بانوان، پیاده‌رو، پیست دوچرخه‌سواری، آب‌نما و تعدادی واحدهای خدماتی و تجاری کوچک و فضای سبز احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه این پروژه ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تصریح کرد: پارک بانوان در بوستان غدیر تا پایان فروردین‌ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و فاز دوم این پروژه به‌صورت تکمیلی تا ابتدای تابستان سال ۹۷ افتتاح می‌شود.

عربی اظهار داشت: بودجه پیش‌بینی‌شده موردنیاز شهرداری برای سال آینده با توجه به پروژه‌هایی که برنامه‌ریزی‌شده است بالغ‌بر ۲۷ میلیارد تومان است و این بودجه کاملاً واقعی و متناسب با نیاز و پروژه‌های تعیین‌شده از سوی شهرداری است که امیدواریم در جلسه شورای شهر تصویب شود.

وی ادامه داد: شهرداری گرمسار اقدامات خوبی را در حوزه کسب درآمد و جذب مشارکت‌های مردمی انجام داده است و پیشرفت در حوزه آبادانی و عمرانی شهر نیازمند حمایت‌های مردم با پرداخت به‌موقع عوارض شهرداری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>